Тест – головоломка №49: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 4 January 2022 в 13:01

Поделитесь этой статьей

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Починайте проходження головоломки зі сірниками №49. Знайшли правильне рішення? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете переглянути правильне рішення. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Головоломки-тести стали популярними на сайті Одна Хвилина. Їх дивляться вже багато людей і найголовніше, що головоломки зі сірниками стали цікавими й молоді.

Тому ми вам і пропонуємо пройти черговий тест головоломку зі сірниками №49 і перекласти тільки один сірник, щоб вийшла правильна рівність.
Є інформація нижче, яка вам буде корисною, особливо новачкам.

Зосередьтеся на розвитку концентрації

Концентрація – це якір уважності. Якщо ви уявляєте усвідомленість як корабель, себе як капітана корабля, який керує кораблем і вирішує, де поставити якір, тоді концентрація – це якір, а об’єкт вашої уважності, такий як ваше дихання чи кроки – точка якоря.
Концентрація – постійний партнер уважності. Думайте про це як про активну силу, а уважність як про пасив. Коли ви свідомо вирішуєте зосередитися на своєму подиху і працюєте над тим, щоб зосередитись на ньому, це ваша концентрація.
Тоді думайте про уважність як про поле зору, яке простягається зовні та охоплює все у вашому сприйнятті. Коли ваша концентрація переходить на думку, відчуття або відволікання, і ви усвідомлюєте, що просто відволіклися, це ваша уважність. Уважність – великий спостерігач.

Спочатку ви захочете зосередити всю свою увагу на розвитку концентрації. На початку практики ваш розум буквально обертатиметься навколо. Кожні кілька секунд у вас з’являтиметься нова думка або якесь інше відволікання.
Це абсолютно нормально. Просте заспокоєння розуму може принести вам почуття миру та щастя.

Без розвитку концентрації ви зможете практикувати дуже ефективно. Тож спочатку це необхідно.
Як тільки ваша концентрація покращиться, ви зможете приділяти більше уваги вправам на уважність. Ви почнете помічати, чому ваш розум збився зі шляху (чи це була думка чи почуття? Що це була за думка?), а не просто помічати, що ваш розум збився зі шляху і перефокусувався на об’єкті медитації.

Це дуже корисна інформація, особливо для новачків. А тепер приступайте до проходження головоломки зі сірниками №49. Знайшли правильне рішення? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете переглянути правильне рішення.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей