Тест на уважність: знайдіть за 20 секунд кита відмінного від інших

Author name 6 January 2022 в 08:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть відмінність
Знайдіть відмінність

Знайшли кита, який відрізняється від своїх родичів? Якщо вам це важко, то ви можете побачити відповідь на картинці нижче. Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

На цьому малюнку можна побачити багато однакових китів. Однак один з них відрізняється від решти. Чи зможете його знайти за 20 секунд?
Для збільшення уважності у подальших тестах вам буде цікаво ознайомитись з інформацією нижче, як збільшити уважність.

Не приймайте виправдання, які ви виправдовуєте, чому усвідомленість не для вас. Якщо ви не можете сидіти на місці, вам найбільше потрібна уважність.
Ті, кому найважче сидіти на місці, найбільше потребують уважності. Якщо ви постійно наближаєтеся до точки, де ви не можете уявити себе, що сидить на місці довше кількох хвилин, тоді ваш розум дуже, дуже зайнятий. І чим більше зайнятий ваш розум, тим більше у нього стресу та занепокоєння.

Не переконуйте себе, що ви не можете практикувати усвідомленість, особливо усвідомлену сидячу медитацію, тому що вам важко сидіти. Вам найбільше потрібна уважність.
Просто навчитеся зупинятися і час від часу стежити за своїм диханням, і ви повністю зміните своє повсякденне самопочуття.

Нам часто доводиться вчитися на власному досвіді, щоби щось по-справжньому цінувати. Якщо ви випробували хаос в розумі, ви по-справжньому оціните, на що схожий ваш розум, як тільки ви знайдете хоча б шматочок спокою, який ви можете відчути, прийнявши практику уважності у своєму повсякденному житті.

Ви знайшли після цієї інформації кита, який відрізняється від своїх родичів? Якщо вам це важко, то ви можете побачити відповідь на картинці нижче.

Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

Відмінність виділена білим кружком

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей