Тест на уважність: на яку людину, що пливе, не нападуть акули?

Author name 8 Січня 2022 в 09:01

Поділитися статтею

На кого не нападуть акули?
На кого не нападуть акули?

Питання: “На яку людину, що пливе, не нападуть акули?” Відповідь є на малюнку нижче. Гарного вам дня та здоров’я!

Океан, чисте повітря та гарячий пісок – ідилія! Але у воді є акули. Тест на уважність дає вам можливість визначити на яку людину, що пливе, не зможуть напасти акули?
Цікавий тест, у тому числі та на кмітливість, а не лише на уважність.
Інформація нижче допоможе вам покращити уважність, особливо новачкові.

Часто сидите

Сидяча медитація справді є наріжним каменем усієї медитативної практики. Дуже важливо виконувати щоденну практику сидячої медитації.
Існують різні форми медитації, і, зокрема, сидяча медитація, але оскільки цей пост присвячений практиці усвідомленості, ми говоримо тут, по суті, про усвідомлене дихання, сидячи в спокійній зоні, вільній від факторів, що відволікають.

Якщо ви спробуєте почати практикувати усвідомленість, не роблячи сидячої медитації частиною своєї повсякденної практики, набагато важче дістатися до моменту, коли ваш розум стане спокійним. А потім сидяча медитація допоможе у ваших зусиллях набути ясності розуму.
Незалежно від того, як далеко зайшов дзен-монах, йог або мудрець у своїй практиці, вони завжди сидять і часто двічі на день (по 1-2 години).

Можливо з цією інформацією, ви проходите тести на уважність швидше. А зараз питання: “На яку людину, що пливе, не нападуть акули?” Відповідь є на малюнку нижче.

Гарного вам дня та здоров’я!

Відповідь показана стрілкою

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею