Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 3 метелики на картинці з квітами

Author name 8 January 2022 в 08:01

Поделитесь этой статьей

Де три метелики?
Де три метелики?

Знайшли 3 метелики серед гарних квітів? Якщо ні, то на зображенні нижче ви їх можете побачити. Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

Це дуже барвистий тест на уважність. Всі квіти різноколірний і просто очі розбігаються, коли дивишся на картинку. І тим більше людське око на одразу зможе розрізнити де ж знаходяться 3 метелики серед цієї краси.
Володіючи інформацією нижче, вам буде надалі простіше проходити такі тести, знаючи як покращити уважність.

Зверніть увагу на розумову діяльність

Усвідомлюючи свою розумову діяльність, легко отримати уявлення про свої думки. Ви можете зробити це, звернувши увагу на те, що відбувається у вашому розумі в теперішньому.

Медитація

У наші дні медитацію практикують не лише йоги та буддисти, вона стає все більш популярною серед професіоналів у всьому світі. Для цього є проста причина: медитація знижує стрес та допомагає нам зосередитися. Потім техніки медитації можна застосовувати до усвідомленості.

Чотирихвилинна медитація

То як ви це робите? Це може здатися страшним, але почніть медитувати протягом короткого періоду. Встановіть будильник на чотири хвилини. Сядьте зручніше, заплющте очі, дихайте природно, зосередьтеся на тому, як ви дихайте і як рухається ваше тіло, якщо ваш розум блукає, поверніть його до свого дихання і продовжуйте, поки не закінчаться чотири хвилини. Перші кілька разів вам може бути важко сидіти на місці, але через деякий час полегшає, і незабаром вам захочеться додати ще хвилин.

І таким чином потрібно діяти, коли проходите черговий тест на уважність. Ну, як знайшли 3 метелики серед гарних квітів? Якщо ні, то на зображенні нижче ви їх можете побачити.

Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

Метелики обведені кружками

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей