Тест на уважність: визначте за 15 секунд – хто на картинці?

Author name 9 January 2022 в 08:01

Поделитесь этой статьей

Хто на зображенні?
Хто на зображенні?

Визначте, хто знаходиться на картинці. Якщо не визначили, то відповідь – дивись на картинці нижче. Вдалого вам дня та гарного настрою!

Це цікавий зоровий тест і на уважність. Потрібно подивившись на картинку 15 секунд, визначити, хто на ній є? Одразу скажемо, що це не птах. Уважна людина може дізнатися, хто знаходиться на картинці за 15 секунд. А новачкові, звичайно, буде складно. Тому йому буде потрібна інформація нижче.

Медитація свідомості

Цей тип медитації полягає в спостереженні за будь-якими мандрівними думками, не засуджуючи їх і не залучаючись до них. Це складніше, ніж здається, але з практикою легшає. При виконанні протягом дня це може суттєво зняти стрес.

Об’єкти

Це може здатися дивним, але зосередження уваги на чомусь крім себе може бути легким інструментом усвідомленості. Як зосередження уваги на диханні, зосередження уваги на склянці або травинці може перенести нас зараз. Щоразу, коли розум блукає, повертайте його до об’єкта, доки не досягнете місця спокою.

Зосередьтеся на тілі

Відмінним елементом уваги є те, що вам навіть не потрібно зупинятися на досягнутому, щоб практикувати це. Чи то постукування пальцями по клавіатурі, поза вашою спиною, коли ви сидите за столом, або положення ніг на підлозі, ви можете обережно перемикнути свою увагу на свої фізичні відчуття. Це зупинить ваш розум від прагнення поринути у майбутнє або від надмірного аналізу того, що ви робите.

Коли ви практикуватимете поліпшення уважності, то через час тести для вас легким заняттям і до того ж цікавим. А зараз визначте, хто знаходиться на картинці. Якщо не визначили, то відповідь – дивись на картинці нижче.

Вдалого вам дня та гарного настрою!

Це хамелеон

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей