Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину кота на купі металобрухту

Author name 9 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Де кіт?
Де кіт?

Зосередьтеся на тесті, де потрібно знайти за 1 хвилину кота на купі металобрухту. Чи вдалося вам його знайти? Якщо ні, то подивіться, де він на фото нижче. Вдалого вам дня та гарного настрою!

Невідомо, що робить кіт на купі металобрухту, проте факт залишається фактом – він там є. Можливо шукає мишей, а може, там ще хтось живе. У новачка напевно розбігаються очі, коли він дивиться на це фото. Для покращення уваги рекомендується дізнатися додаткову інформацію.

Ранкові звички

Є й інші способи розпочати день усвідомлено. Ваша уважна ранкова практика може полягати у намірі та зосередженні, доки ви п’єте каву. Або це може бути, коли ви чистите зуби, ви зосереджуєтеся на відчутті від чищення. Ви можете навіть сидіти та медитувати п’ять хвилин.

Реєструватися

Протягом дня перевіряйте. Якщо ваше тіло напружене, зосередьтеся, щоб розслабити його. Якщо ваш розум блукає, спробуйте повернути його на цей час.

Домашні справи

Це може здатися дивним, але очищення або насправді будь-яке повторюване або монотонне завдання – ідеальний час для практики уважності. Незалежно від того, чи миєте ви швабру, миєте вікна або миєте посуд, це ідеальний час, щоб бути присутнім зараз, відчути більше умиротворення та розвинути уважність. Спробуйте зосередитися на диханні або на самій задачі.

А тепер зосередьтеся на тесті, де потрібно знайти за 1 хвилину кота на купі металобрухту. Чи вдалося вам його знайти? Якщо ні, то подивіться, де він на фото нижче.

Вдалого вам дня та гарного настрою!

Кіт обведений кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею