Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 3 особи на зображенні

Author name 9 Січня 2022 в 11:01

Поділитися статтею

Де 3 особи?
Де 3 особи?

Ну що знайшли особи? Якщо ні, то ви можете подивитися, де вони на картинці нижче. Гарного вам настрою та удачі!

У цьому тесті потрібно бути уважним і мати пильні очі, щоб знайти за одну хвилину три особи на картинці. Вони не відразу впадають у вічі, особливо новачкові. Однак якщо людина підвищуватиме свою уважність використовуючи інформацію нижче, то потім проходитиме такі тести швидко.
Уповільнювати

Куди б ви не прямували, трохи зменште швидкість і краще усвідомлюйте свій шлях. Наприклад, не потрібно поспішати додому з роботи, щоб ви могли розслабитись увечері. Додаткові п’ять хвилин у машині можуть означати, що ви будете спокійні весь вечір.

Насолоджуйтесь тайм-аутом

Іноді корисно зробити перерву. Це дозволяє розслабитись протягом дня. Ви можете трохи подрімати або усамітнитися в тихому місці, щоб посидіти кілька хвилин у тиші. Ця тиша змусить вас повернутися тим, хто відпочив.

Інші заняття

Є так багато занять, якими легко займатися, наприклад, садівництво, малювання та розчісування волосся. Ці види діяльності набагато простіші, ніж під час розмови.

Розслаблення

Уважні локації

Що добре в усвідомленості, особливо перед медитацією, так це те, що її можна практикувати будь-де, але наступні місця – відмінні місця для початку.

Повернутись до природи

Це може здатися очевидним, але оберніться на природу – можливо, навіть зніміть взуття. Відчуття землі стало незнайомим для більшості з нас, тому фізичні відчуття від неї справді можуть перенести нас зараз. Не говорячи вже про те, що це просто весело.

А тепер, коли ви знаєте цю інформацію, вам буде легше зосередитися і знайти три особи на картинці. Ну що знайшли особи? Якщо ні, то ви можете подивитися, де вони на картинці нижче.

Гарного вам настрою та удачі!

Особи обведені червоною лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею