Тест на уважність: знайдіть за 40 секунд одну вишню, яку не їсть черв’як-плодожер

Author name 11 Січня 2022 в 07:01

Поділитися статтею

Де вишня без хробака?
Де вишня без хробака?

Чи вдалося вам знайти за 40 секунд вишню, яку не їсть черв’як-плодожер? Якщо це проблема для вас, ви можете дізнатися, де ця вишня на малюнку нижче. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Це цікавий тест на пильність. Всі, напевно, бачили як черв’як є фрукти, у тому числі та вишні. На цій картинці потрібно знайти одну вишню, яку немає хробака. Але для цього потрібна уважність. А її можна покращити, знаючи інформацію нижче.

Судження

Не будь суворим до себе. Про свої здібності легко судити, особливо коли справа стосується чогось такого абстрактного та нематеріального як уважність. Але немає правильного способу бути уважним. Пам’ятайте, що це подорож, а не перегони, і ви можете вирушити до нього щодня. Відсутність засудження – ключовий аспект уважності. Це може бути важким навичкою для освоєння, але коли ви практикуватиметеся, стане набагато легше.

Виправдання

Не приймайте виправдання. Якщо ви не можете сидіти на місці, вам потрібна уважність. Якщо ви часто переживаєте стрес, вам потрібна уважність. Якщо ви хочете бути продуктивнішим або спокійнішим, вам потрібна уважність. Так само завжди є час для усвідомленості, тому що ви можете робити це, доки ви займаєтеся багатьма іншими справами.

Відмова від уважності

Це легко зробити. Ти зайнятий. У тебе робота, потім справи, а потім утомився. Але потім пройде цілий день, потім тиждень, і ви ніколи не зупинилися, щоб практикувати кілька моментів уважності. Уявіть той самий тиждень, коли ви були уважні. Людина може бути зайнята, але ви будете менш напружені, уважніші та уважніші.

Чи вдалося вам знайти за 40 секунд вишню, яку не їсть черв’як-плодожер? Якщо це проблема для вас, ви можете дізнатися, де ця вишня на малюнку нижче.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Вишня, яку не їсть хробак

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею