Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд лінивого котика на картинці

Author name 13 January 2022 в 10:01

Поделитесь этой статьей

Де котик?
Де котик?

Знайдіть лінивого котика, який є на картинці. Якщо вам це важко зробити, то ви можете подивитися відповідь на картинці нижче. Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

На цій картинці показано сім’ю, яка відпочиває вдома. Усі зайняті своєю улюбленою справою. Але є ще й котик, який теж займається своєю улюбленою справою, він відпочиває, як і всі. Потрібно знайти котика за 30 секунд.
Для покращення уважності вам буде корисна інформація нижче.

Слухай добре

Активно та уважно слухайте своїх колег, членів сім’ї та друзів.

Цінуйте світ природи

Прогулюючись, насолоджуйтесь величчю природи, підключаючись до своїх почуттів: насолоджуйтесь видами, запахами та звуками, що оточують вас.

Відпочити вночі

За годину до сну приглушіть світло і прийміть теплу ванну з ефірною олією лаванди, яка, як було доведено, розслабляє м’язи.
Щоб зробити ваше купання ще більш значущим і усвідомленим, відкладіть убік електроніку і насолоджуйтеся читанням, що надихає, яке допоможе вашому розуму заспокоїтися перед сном.

Практикуйте подяку

Бути вдячним корисно здоров’ю. Дослідження показують, що ставлення подяки пов’язане з найкращим настроєм, найкращим сном, меншою втомою та меншим рівнем запалення.
Щоб застосувати подяку на практиці, заведіть щоденник подяки. Почніть з того, що запишіть п’ять речей, за які ви вдячні принаймні тричі на тиждень, збільшуючи кількість, якщо хочете.

Тепер перейдіть до тесту. Знайдіть лінивого котика, який є на картинці. Якщо вам це важко зробити, то ви можете подивитися відповідь на картинці нижче.

Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Котик обведений червоною лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей