Тест на уважність: визначте за 30 секунд який із хлопчиків принесе більше води для поливу

Author name 14 Січня 2022 в 13:01

Поділитися статтею

Хто принесе більше води?
Хто принесе більше води?

Визначили який із хлопчиків принесе більше води у лійці? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче. Міцного вам здоров’я та відмінного настрою!

Це специфічний тест на уважність та елементи логіки. І трохи треба знати закони фізики, хоч би шкільний курс.

Хлопчики хочуть принести більше води для поливу і запитує: “Хто з них принесе більше води?”
Для покращення уважності новачкові знадобиться додаткова інформація, як її покращити. Вона нижча.

Це займе час. Медитація часто потребує практики. Якщо ви очікуєте, що зробите це ідеально, ви можете створити ще більше стресу. Почуття розчарування може завадити вам дотримуватися цього.

Почніть із коротких сеансів. П’ять хвилин ідеально підходять для початківців. Поступово переходьте до триваліших сеансів. З практикою медитація стає легшою та ефективнішою.

Спробуйте іншу практику медитації. Якщо досвід розчаровує, і ви дійсно не хочете продовжувати, ви можете досягти більшого успіху з іншими видами медитації, такими як дихальна медитація.

Виберіть найкращий час для вас. Багато людей вважають, що зосереджена медитація (або будь-яка медитативна практика) — чудовий спосіб розпочати свій день. Ранкова медитативна практика може творити чудеса, зберігаючи спокій та нагадуючи про необхідність бути уважним протягом дня. Інші воліють медитувати після роботи, щоб відволіктися від напруженого графіка та зосередитися на сім’ї та будинку. Сприймайте це як чудовий спосіб залишити робочий стрес там, де він має бути на роботі.

Тепер перейдіть до тесту на уважність. Ну, як визначили, який з хлопчиків принесе більше води в лійці? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче.

Міцного вам здоров’я та відмінного настрою!

Носи в лійках розташовані на одному рівні. У великій лійці зайва вода виллється до рівня носика. Тому обидва хлопчики принесуть однакову кількість води.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею