Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 5 відмінностей між годинниками

Author name 14 January 2022 в 15:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

Знайшли 5 відмінностей між годинником? Якщо ні, то всі відмінності можна подивитися на картинці нижче. Успіхів вам і гарного настрою!

На фотографії незвичайний годинник. До того ж дуже гарні. Потрібно знайти 5 відмінностей за 1 хвилину між двома годинами. Це непросто зробити, оскільки очі насамперед зосереджуються на красі годинника та технічних їх можливостях. Але уважній людині під силу знайти ці п’ять відмінностей. Новачку звичайно буде важче і він навряд чи вкластися в 1 хвилину. Але, а для того, щоб покращити уважність, ви можете прочитати інформацію нижче.

Усвідомлене дихання

Дихання часто сприймається як корінь уважності. Ця поведінка може бути або автоматичною, як живе більшість із нас, або навмисною та усвідомленою. Не намагаючись дихати якимось особливим чином, зверніть увагу на фізичне відчуття дихання. Відчуйте, як легені та грудна клітка розширюються при кожному вдиху, а потім розслаблюються на видиху. Зверніть увагу, де у вашому тілі ви відчуваєте найсильніші фізичні відчуття: у грудях? Шлунок? Ніс? Нема потреби намагатись змінити те, що ви відчуваєте. Ціль полягає в тому, щоб просто зосередитися на своєму подиху на пару хвилин без осуду. Усвідомлене дихання – гарне введення в усвідомленість, воно може допомогти вам відчути себе спокійніше через хвилину або дві.

Медитація свідомості

Це поширена та ефективна практика. Зробіть кілька глибоких вдихів, а потім перевірте кожне зі своїх фізичних почуттів: відчуйте тиск стільця, на якому ви сидите, помічайте простір кімнати навколо себе, спостерігайте за звуками, які ви чуєте та зверніть увагу, чи є якісь відчутні запахи чи стійкі смаки. Потім поверніться до свого дихання, зважаючи на фізичні відчуття.

Багато людей вважають корисним вважати свої вдихи на початку, щоб допомогти їм зосередитися. Розум неминуче буде блукати, і кожного разу, коли ви ловите себе на тому, що вислизає від якоїсь лінії думки, просто відзначте відволікання і поверніться до свого подиху. Не намагайтеся контролювати їх, але помічайте, коли з’являється думка, а потім повертайте увагу до свого дихання. Спробуйте проводити кілька хвилин регулярно і сидіти довше, коли вам стане зручніше.

Ну, як знайшли 5 відмінностей між годинником? Якщо ні, то всі відмінності можна подивитися на картинці нижче.

Успіхів вам і гарного настрою!

Відмінності обведені червоною лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей