Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 4 відмінності між картинками

Author name 14 January 2022 в 16:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

Знайшли відмінності? Якщо вам це важко, то ви можете їх побачити на малюнку нижче. Гарного вам дня та чудового настрою!

Цей тест пройдуть лише уважні люди. Тому що потрібно дивитися на всі очі та виявити 4 відмінності між картинками. Це зробити важко за 1 хвилину, особливо новачкові. Але уважна людина обов’язково пройде цей тест за хвилину. А для того, щоб покращити новачкові свою уважність, йому знадобиться інформація нижче.

Коли ви сідаєте за навчання, щоб збільшити свою уважність, витратите хвилину чи дві на те, щоб усвідомити своє фізичне оточення: відчуття того, хто сидить на стільці, звуки навколо вас. Зробіть кілька вдихів, зосередившись на фізичному відчутті вдиху та видиху. Коли ви почнете працювати, встановіть таймер приблизно на 20 або 25 хвилин. Щоразу, коли ви відволікаєтеся, постарайтеся якомога раніше помітити, коли це сталося. Потім зробіть ще кілька вдихів та поверніться до своєї роботи. Пам’ятайте, що фактори, що відволікають, неминучі, тому не потрібно засмучуватися або втрачати терпіння. Практикуючи усвідомленість, ви менше відволікатиметеся.

Сканування тіла

Ви коли-небудь помічали, що коли у нас виникає сильний біль, неможливо його ігнорувати? Ось цікаве питання: як часто ви усвідомлюєте та цінуєте всі моменти чи частини свого тіла, коли вони не відчувають болю, але, можливо, почуваються цілком комфортно? Щоб краще дізнатися про своє тіло, спробуйте уважне сканування тіла.

І, як не дивно, все сказане вище допоможе вам збільшити уважність. Спробуйте та переконайтесь! А тепер переходьте до тесту на уважність та знайдіть 4 відмінності між картинками. Знайшли відмінності? Якщо вам це важко, то ви можете їх побачити на малюнку нижче.

Гарного вам дня та чудового настрою!

Відмінності обведені червоною лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей