Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд симпатичного ведмедика серед оленів

Author name 18 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Де ведмедик?
Де ведмедик?

Спробуйте за 30 секунд знайти симпатичного ведмедика серед оленів. Якщо ви його не знайшли, то на малюнку нижче ви побачите, де він. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Це цікавий та специфічний тест на уважність. Річ у тому, що ведмедик і олені художник намалював в один колір. І людині важко знайти де ж знаходиться симпатичний ведмедик. Але є відмінність, за якою ви зможете визначити – це роги оленів. Адже ведмедики не мають рогів.

Це вам підказка, за якою ви можете легко знайти за 30 секунд ведмедика. А для тих, хто бажає надалі проходити швидко такі тести, може бути корисна інформація нижче.

Якщо ми не витрачатимемо час на те, щоб насолодитися сьогоденням, ми виявимо, що час минає занадто швидко. Так що сповільніться, будьте уважні та насолоджуйтесь моментом, задівши всі свої тілесні почуття. Почніть занурюватися у кожний момент, кожен день. Цінуйте чашку чаю у своїх руках і насолоджуйтесь кожним ковтком. Зупиніться, щоб помітити форму, вигин та текстуру квіткової пелюстки. Відчуйте ніжну ласку вітерця на вашій руці.

Виділіть п’ять хвилин на день, щоб прогулятися у спокійній обстановці: наприклад, пройтися по пустотному парку або набережній рано вранці перед тим, як вирушити на роботу. Дозвольте собі розслабитися та прогулятися. Насолоджуйтесь ходьбою та усвідомлюйте кожен крок, який ви робите на землі. Замість того, щоб поспішати до наступного заняття, дозвольте собі проживати кожен момент таким, який він є, і пориньте в простір щастя та спокою, де б ви не знаходилися. А потім прийде уважність, і ви відчуєте різницю.

Тепер переходьте до тесту на пильність. Спробуйте за 30 секунд знайти симпатичного ведмедика серед оленів. Якщо ви його не знайшли, то на малюнку нижче ви побачите, де він.

Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Ведмедик обведений синьою лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею