Тест на уважність: здогадайтеся хто на картинці, крім бородатого чоловіка в капелюсі

Author name 20 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Хто ще на картинці?
Хто ще на картинці?

Визначили хто намальований на картинці, окрім бородатого чоловіка у капелюсі? Якщо ні, то ви зможете знайти відповідь на картинці нижче або подумки перевернути першу картинку. Гарного вам настрою та удачі!

Це цікавий тест на уважність і вимагає ще й просторової уяви. Якщо ви подивитеся на картинку, то всі бачать на ній тільки бородатого чоловіка в капелюсі. Але це не так. На зображенні зображений ще хтось. Хто це – визначте.
Для покращення уважності та потім швидкого проходження надалі тестів та головоломок, вам буде корисна інформація нижче.

Хоча найшвидший спосіб створити сильний рівень уважності у своєму житті — це розвинути практику медитації, кінцева мета — впровадити її у повсякденне життя — насолоджуватися все більш тривалими періодами ясної, спокійної уваги. На щастя, кожен день сповнений можливостей привернути вашу увагу до цього моменту – потрібно просто зробити свідоме зусилля. Як тільки ви освоїтеся, ви зможете практикувати усвідомленість у будь-який момент дня та подивитися, як це змінить якість вашого досвіду.

Усвідомлене харчування

Неважливо, що принесе вам день, будуть страви чи принаймні закуски! Коли ви їсте, – чудовий спосіб привнести усвідомленість у свій день – і це допоможе вам краще усвідомлювати, яку їжу ви їсте.
Зверніть увагу: смак, консистенцію, запах – так багато всього потрібно помітити в кожному ковтку їжі. Якщо ви дійсно зосереджені, навіть крихітна особливість може зробити вас щасливим! Відкушуйте невеликими шматочками та повільно пережовуйте, смакуючи під час їжі, і зачекайте, поки ви не проковтнете, щоб взяти вилкою наступний шматочок.

А тепер зосередьтеся на тесті. Визначили хто намальований на картинці, окрім бородатого чоловіка у капелюсі? Якщо ні, то ви зможете знайти відповідь на картинці нижче або подумки перевернути першу картинку.

Гарного вам настрою та удачі!

Це собака, яка гризе кістку

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею