Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину скільком морозивом бракує чогось на глазурі

Author name 21 Січня 2022 в 09:01

Поділитися статтею

Скільки морозива відрізняється від інших?
Скільки морозива відрізняється від інших?

Скільки ви знайшли штук морозива, які відрізняються від інших? Якщо це для вас проблема, то на малюнку нижче є відповідь. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Всі люблять це морозиво, і ось вам тест на уважність про нього. Знайдіть відмінність на глазурі між морозивом. Це необхідно зробити за 1 хвилину. Тест важкий і в ньому не говориться скільки шукати морозива штук. Але ви якщо надалі використовуватимете інформацію нижче, то покращить вашу уважність.

Коли це використовувати? Коли ви знайдете, що ваш розум перебирає все, що вам потрібно зробити.
Як це зробити: зупиніться і запитайте себе: чи потрібно мені думати про це зараз? Це просте питання змушує вас повністю зосередитись на спостереженні за тим, що відбувається у вас у голові. Зупиніться на мить і подивіться, що ви думаєте і що вас напружує. Потім вирішіть, які функціональні думки, а які ні. Функціональні думки служать певної мети, як планування порядку денного. Нефункціональні думки не служать жодної мети, крім створення стресу, наприклад, коли ви знову і знову програєте минулу розмову у своїй голові.

Як тільки ви знайшли час, щоб усвідомити та класифікувати свої думки, ви можете свідомо вибирати, що з ними робити. Якщо думка не має цінності, подумайте про щось інше. Наприклад, якщо ви вирішили, як вчинити з проблемним співробітником, настав час перестати присвячувати йому дорогоцінні розумові здібності.

Переваги: ця техніка усвідомленості – чудовий спосіб очистити ментальну колоду. Це один з улюблених прийомів Цюань для роботи з “мавпячим розумом” – буддійський термін, що позначає невлаштований, неспокійний або спантеличений мозок, що характеризується нескінченною внутрішньою балаканиною, яка може викликати стрес.

А тепер скажіть скільки ви знайшли штук морозива, які відрізняються від інших? Якщо це для вас проблема, то на малюнку нижче є відповідь.

Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

4 морозива відрізняються від інших

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею