Тест – головоломка №71: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 27 January 2022 в 09:01

Поделитесь этой статьей

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Знайшли відповідь? Якщо вам це складно, то ви можете побачити правильне рішення на картинці нижче. Гарного вам настрою та удачі!

Чи вдається вам швидко вирішувати головоломки з сірниками? Це вам цікаві головоломки? Якщо так, то напишіть у своїх коментарях. Зараз ми вам пропонуємо чергову головоломку зі сірниками №71 та інформацію до неї.

Що б ви не вирішили зробити, намагайтеся робити це свідомо. Це означає, що ви повинні спробувати з наміром і цікавістю зосередитись на кожній частині вашого досвіду, включаючи те, що ви нюхаєте, чуєте, відчуваєте чи думаєте під час практики. Намагайтеся не зациклюватися на конкретному результаті, наприклад, доїсти всю цукерку або вимити весь посуд. Натомість дозвольте кожному моменту вести вас до наступного.

Визнайте порушення без засудження або прихильності: якщо вас відволікає щось зовнішнє, наприклад, гучний шум, або внутрішнє, наприклад, думка, що викликає сильні емоції, визнайте переривання без засудження себе або інших. Потім відверніться від факторів, що відволікають, і м’яко поверніть думки до вправи. Ви можете візуалізувати думку, що переповнює вас, або емоцію у вигляді аркуша, що пливе за течією, що рухається до вас, а потім знову віддаляється.

Будьте терплячі до себе: пам’ятайте, що, як і в усьому іншому, процес усвідомленості поступовий. Ви можете відчувати нетерпіння, нудьгу або розчарування, коли починаєте практикувати цю навичку.

Ну як цікава інформація? А тепер переходьте до вирішення головоломки №71. Знайшли відповідь? Якщо вам це складно, то ви можете побачити правильне рішення на картинці нижче.

Гарного вам настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей