Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд задумливу дівчину на скелястих горах

Author name 27 January 2022 в 09:01

Поделитесь этой статьей

Де дівчина?
Де дівчина?

Знайшли дівчину? Якщо ні, то на малюнку нижче знайдете відповідь. Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Цю дівчину знайти вдається одразу небагатьом. Особливо може заплутатися новачок. Дівчина задумалася і її не одразу побачиш. А ви визначили, де вона? Новачку для покращення уважності знадобиться інформація нижче.

Усвідомленість у душі. Знаходження в душі дає чудову можливість поєднатися зі своїми почуттями. Спробуйте зосередити свою увагу на запаху шампуню, пені гелю на душі або температурі води. Зв’язок із нашими почуттями — чудовий спосіб практикувати свідомість.

Усвідомлене харчування. Іноді створіть можливість уповільнити темп і насолодитися їжею! Практикуючи усвідомлене харчування, зосередьтеся на запаху, смаку, кольорі та текстурі їжі. Зверніть увагу, як кожен шматочок може відрізнятись від попереднього, та киньте собі виклик, щоб по-справжньому спробувати кожен елемент страви. Якщо ви їсте прямо за столом далеко від відволікаючих факторів, таких як телевізор або телефон, ви також можете зосередити всю свою увагу на їжі.

Уважно слухайте музику. Слухаючи музику, спробуйте вибрати один інструмент і використовувати його протягом усієї пісні або спробуйте повторювати слова, щоб справді ввібрати їх. Знову ж таки, якщо ваш розум блукає, нічого страшного, просто відзначте ці думки та поверніть свою увагу до пісні.

Обов’язково спробуйте потренуватися так. А тепер переходьте до тесту та знайдіть задумливу дівчину на скелястих горах. Знайшли дівчину? Якщо ні, то на малюнку нижче знайдете відповідь.

Дівчина обведена лінією

Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей