Тест – головоломка №74: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 28 Січня 2022 в 10:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Знайшли рішення? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете його побачити. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Чергова головоломка зі сірниками повинна вам сподобається. Вона трохи інакше створена і рішення буде потрібно інше. Все треба робити в думках, а потім перекласти сірник. Спробуйте вирішити головоломку №74. А для нової людини для збільшення уваги буде корисна інформація нижче.

Прогресивна релаксація м’язів. Прогресивна м’язова релаксація (ПМР) включає зосередження уваги на кожній групі м’язів вашого тіла, напруга цих м’язів на кілька секунд, а потім їх розслаблення, відзначаючи відчуття при розслабленні. Як тільки ви закінчите роботу з кожною групою м’язів, ви швидше за все відчуєте себе розслабленим і більш зосередженим на своєму тілі.

Пам’ятайте, що спочатку практика усвідомленості може здатися незвичною, але думайте про це як про розумову вправу, кожна з яких призводить до зміцнення ментального м’яза уваги.
По суті, усвідомленість – це спосіб бути присутнім у кожний момент, помічаючи, що ви відчуваєте, – з жалем і без засудження. Переваги уважності включали підвищену концентрацію та залученість, більш високі навички прийняття рішень, та покращення нашої уваги, концентрації, сну, співчуття та самооцінки.

А тепер переходьте до вирішення головоломки №74. Знайшли рішення? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете його побачити.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення показане зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею