Тест на уважність: скільки літер F ви бачите на картинці серед літер Е – знайдіть за 1 хвилину

Author name 30 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Знайдіть літеру F
Знайдіть літеру F

Знайдіть на малюнку букву F серед багатьох букв E. Чи вдалося це зробити? Якщо ні, то на малюнку нижче є відповідь. Чудового вам дня та гарного настрою!

З першого погляду здається, що на картинці одні літери. Але серед них є та одна, яка відрізняється – це літера F. За 1 хвилину скільки ви таких літер виявите? Новачку потрібно потренуватися і краще ознайомитися з інформацією нижче – як покращити уважність.

Підвищення уважності

Більшість із нас розуміє, що жити насправді — гарна ідея. Проте з практичної точки зору, що ми можемо зробити, щоб стати усвідомленішими?
Хоча це може здатися простим, один із найефективніших способів стати більш усвідомленим – це свідомо зосереджувати увагу на одному диханні. Спробуйте наступну вправу: зробіть глибокий вдих і відчуйте, як живіт розширюється при вдиху, та був розслабляється при видиху.

Зверніть увагу, що ваші груди також можуть розширюватися і розслаблятися. Подивіться, чи зможете ви насолодитися одним вдихом. (Якщо ви не звикли до такого стилю дихання, вам може бути простіше спробувати його лежачи.) Як тільки ви успішно зосередитеся на відчутті одного вдиху, спробуйте утримувати один і той же фокус протягом кількох вдихів поспіль. Повторюйте це неодноразово і через час ви станете уважнішими. І зможете швидше проходити тести. До того ж уважність вам знадобиться у побуті та на роботі.

А тепер переходьте до тесту на пильність. Знайдіть на малюнку літеру F серед багатьох літер E. Чи вдалося це зробити? Якщо ні, то на малюнку нижче є відповідь.

Чудового вам дня та гарного настрою!

Літера обведена кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею