Тест на пильність. Знайдіть за одну хвилину слово: “п’ятниця” серед літер

Author name 30 Січня 2022 в 09:01

Поділитися статтею

Де слово – п'ятниця?
Де слово – п’ятниця?

Знайдіть слово – п’ятниця. Знайшли слово? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та удачі!

Вам пропонується черговий тест на уважність та необхідно знайти слово – п’ятниця. Це потрібно зробити за 1 хвилину. І найголовніше новачок, напевно, не зможе це зробити за хвилину. Йому треба підвищувати свою увагу. А це можна зробити, володіючи інформацією нижче.

Зверніть увагу на своє тіло. З кожним вдихом ви можете відчувати, як розширюється живіт, а потім з кожним видихом зосереджуйте розслаблення різних областей вашого тіла, таких як шия, плечі, щелепа і м’язи між очима. Крім того, коли ви дихаєте, ви можете стежити за своєю поставою, яка має бути розслабленою, але здоровою. Уявіть, що ваше тіло подібне до сорочки, що висить на вішалці для одягу. Ваш хребет подібний до вертикальної жердини, ваші плечі подібні до вішалки, а решта вашого тіла подібна до сорочки, м’якої та розслабленої.

Щоразу, коли ви відчуваєте, що поспішайте, відчуваєте нетерпіння або думаєте про те, як має змінитися зараз, постарайтеся відпустити ці думки, зосередившись на своєму поточному подиху або, можливо, на іншому відчутті, такому як смак або аромат вашої їжі, звук музики чи відчуття ваших ніг на землі під час ходьби. Ідея полягає не в тому, щоб залишатися постійно зосередженим на своєму подиху або своїх почуттях, а в тому, щоб використовувати їх як інструмент, щоб повернути вашу увагу до сьогодення. Якщо ваша увага розсіюється, м’яко поверніть її до того, що ви робите зараз. Ваш розум може блукати п’ять разів на хвилину.

Терпляче перефокусуючи свою увагу в кожний з цих моментів, ви створите нейронні мережі, які підвищать вашу здатність бути уважним, так і вашу здатність бути терплячим.

А тепер переходьте до тесту на пильність. Знайдіть слово – п’ятниця. Знайшли слово? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите.

Гарного вам настрою та удачі!

 

Слово виділено червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею