Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд два однакові предмети на картинці

Author name 30 January 2022 в 11:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть 2 однакові предмети
Знайдіть 2 однакові предмети

Знайдіть два однакові предмети на картинці. Знайшли? Якщо ні, то на малюнку нижче ви їх побачите. Гарного вам дня та удачі!

Пройти за 30 секунд цей тест на уважність новачкові буде складно. Часу мало. А уважна людина зможе вкластися за 30 секунд. Але уважність можна тренувати та збільшити. Інформація нижче допоможе.

Щоб допомогти практикувати усвідомленість, коли ви відчуваєте емоційний застій, ви можете спробувати вправу “Трихвилинний простір для дихання”, яка стала популярною завдяки когнітивній терапії, заснованій на усвідомленості.

Трихвилинний дихальний простір — це швидка медитативна вправа, популяризована завдяки когнітивній терапії, яка ґрунтується на усвідомленості.

Перша хвилина: опишіть свої емоції одним простим словом, наприклад, сумний, щасливий, злий, розслаблений або високий рівень енергії (включаючи тривогу та хвилювання). Описуйте будь-які тілесні відчуття простими словами та помічайте свої думки, дозволяючи їм приходити та йти. Протягом цієї однієї хвилини будьте готові прийняти свої поточні емоції, фізичні відчуття та думки.

Друга хвилина: зосередьтеся на одному диханні за один раз. Коли ваш розум вислизає, терпляче повертайте увагу до відчуття одного вдиху за один раз.

Третя хвилина: Розширте свою увагу на відчуття всього тіла в процесі дихання.

Ви можете практикувати уважність, включивши у свій день одну або кілька наступних дій:
Коли ви йдете в кімнату для огляду, обов’язково відчуйте, як ваші ноги стосуються підлоги, а земля масажує їх при кожному кроці.
Перед тим, як увійти в кімнату, зробіть усвідомлений вдих або відчуйте свою руку на дверній ручці.
Коли ви слухаєте серце або звуки дихання, відпустіть будь-які відволікаючі думки та просто уважно слухайте, що відбувається довкола.

Тепер перейдіть до тесту на уважність. Знайдіть два однакові предмети на картинці. Знайшли? Якщо ні, то на малюнку нижче ви їх побачите.

Гарного вам дня та удачі!

Обведено лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей