Тест – головоломка №80: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 31 January 2022 в 14:01

Поделитесь этой статьей

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішіть головоломку із сірниками №80. Чи вдалося її вирішити? Якщо це проблематично для вас, то відповідь ви знайдете на малюнку нижче. Успіхів вам у всьому і міцного здоров’я!

З огляду на те, що багато користувачів соціальних мереж стали більше уваги приділяти головоломка, у тому числі головоломкам із сірниками, ми продовжуємо публікувати дані головоломки. На черзі головоломка із сірниками №80.
Спробуйте розв’язати її. Новачку для розв’язання задачі потрібно зосередитись. А уважність йому можна збільшити, використовуючи інформацію нижче.

Усвідомленість через дихання

Коли ми перебуваємо у стані стресу чи занепокоєння, ми часто робимо неглибокі вдихи у груди. Глибоко вдихаючи животом, ви можете використати своє дихання, щоб заспокоїти своє тіло та розум. Щоб практикувати усвідомлене дихання, покладіть праву руку на живіт, а ліву руку на груди, відчуваючи плавні підйоми та опускання дихання. Вважайте до трьох на вдиху, потім знову рахуйте до трьох на видиху. Закрийте очі, якщо вам так зручно.

Спробуйте усвідомлене дихання. Можете вдавати, що надуваєте повітряну кулю в животі, або ви можете використовувати сферу для візуального уявлення дихання. Ви можете повернутися до цієї простої дихальної техніки протягом дня, щоб допомогти собі у важких ситуаціях.

Уважність через сенсорний досвід

Сенсорні переживання також допомагають зосередитися та розслабитися. Спробуйте слухати розслаблюючу музику чи інші заспокійливі звуки. Ви також можете вийти надвір, щоб послухати звуки природи. Ця вправа включає приміщення предметів з сильним, знайомим запахом (наприклад, кориці, квітів, сиру або попкорну) в банки та пропонує вам вгадати предмети, використовуючи свій нюх.

Якщо вам сподобалася та була корисна зазначена вище інформація, то в інших тестах на уважність, ви можете продовжити читати про уважність.
А тепер вирішіть головоломку із сірниками №80. Чи вдалося її вирішити? Якщо це проблематично для вас, то відповідь ви знайдете на малюнку нижче.

Успіхів вам у всьому і міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей