Тест – головоломка №107-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 8 Лютого 2022 в 16:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Ну як вирішили головоломку? Якщо це для вас проблема, то на малюнку нижче є рішення. Успіхів вам і гарного настрою!

Чергова головоломка зі сірниками, яка вам повинна сподобатися. Це головоломка №107-З. Знайдіть правильне рішення. А для цього потрібно покращувати вашу уважність. Інформація нижче допоможе.

Як я можу бути уважним?

Хтось може вирішити бути усвідомленим у повсякденному житті, просто приділяючи увагу поточним завданням, але усвідомлення зазвичай асоціюється з особливим ставленням цікавості, відкритості та прийняття. Таким чином ви зможете бути відкритими для свого реального досвіду, вільними від упереджень і не відволікаючись на свої реакції на нього.

Усвідомленість найгостріша, коли людина повністю зосереджує у ньому свій розум: такий стан ментальної зосередженості описується як медитація. Медитація іноді описується як пробудження на відміну засинання.

Медитація може бути класифікована як медитація концентрації, коли є один конкретний фокус, такий як звук, або як медитація уважності, коли зосереджено увагу на всіх аспектах цього моменту.

Однак повного усвідомлення цього дуже часто легше досягти, приділяючи особливу увагу одному його аспекту, принаймні спочатку, тому два види медитації переплітаються.

Рух дихання в тіло і з тіла – дуже популярний первісний фокус уваги в уважній медитації, оскільки воно завжди присутнє і включає рівно стільки тілесних рухів, щоб підтримувати інтерес.

Ну як вирішили головоломку? Якщо це для вас проблема, то на малюнку нижче є рішення.

Успіхів вам і гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею