Тест – головоломка №117-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 11 Лютого 2022 в 15:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче є рішення. Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Цікаво всі знають, як перекласти лише один сірник, щоб вирішити головоломку? Або лише деякі можуть це зробити. Адже треба бути уважним і мати абстрактне мислення. А для покращення уважності вам допоможе інформація нижче.

Саморегуляція, чи здатність навмисно керувати своїми когнітивними та емоційними ресурсами задля досягнення цілей, має вирішальне значення. Уважність може допомогти практикам у саморегуляції, що допомагає забезпечити підтримуючу, дбайливу спільну регуляцію, яка потрібна для розвитку міцної основи соціально-емоційних навичок.

Увага може бути використана як стратегія відновлення спокою, коли вони відчувають виклик. Дослідження показують, що дорослі можуть використовувати методи усвідомленості, щоб змінити те, як вони інтерпретують та реагують на критичні та засуджувальні думки та негативні емоції. Усвідомленість також може знизити емоційну реактивність та роздуми коштом посилення уваги, зосередженого на сьогоденні.

Коли ми практикуємо уважність, нам стає легше сприймати нову інформацію, розглядати точки зору, які є новими чи відмінними від наших власних, та реагувати на власний досвід чи досвід іншої людини зі співчуттям та без засудження. Процес неупередженого спостереження за власними внутрішніми та зовнішніми переживаннями може підвищити нашу здатність бути об’єктивнішими, розпізнавати звичні моделі мислення та змінювати точку зору.

Таким чином, завдяки уважності ми можемо поглибити навички активного та об’єктивного слухання, отримання точок зору інших, не роблячи поспішних суджень чи висновків, і бути більш здатними враховувати їхню точку зору.

Вирішили головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче є рішення. Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею