Тест – головоломка №119-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 12 Лютого 2022 в 16:02

Поділитися статтею

Перекладіть один сірник
Перекладіть один сірник

Вирішили головоломку? Якщо це проблема для вас, то ви можете переглянути рішення на малюнку нижче. Гарного вам настрою та удачі!

Щоб вирішувати головоломки зі сірниками або проходити тести на уважність, потрібно природно бути уважним. А уважність можна покращувати. І інформація нижче вам цього допоможе.
Все це особливо цікаво, тому що, як правило, контроль уваги та робоча пам’ять значно погіршуються з віком. Але дослідження показують, що тривала медитація може сповільнити спад.

Медитація також допомагає краще контролювати свої емоції

Крім зосередження вашої уваги на цей час, медитація усвідомленості проповідує прийняття та відпускання негативних емоцій. Вчені кажуть, що така поведінка покращує здатність тих, хто медитує, контролювати свої емоції, навіть коли вони не медитують. Здається, що це дає медитуючим більше емоційного баласту, роблячи їх менш сприйнятливими до злетів та падінь сьогодення.

Медитація усвідомленості може допомогти при дефіциті саморегуляції, який пов’язаний з такими речами, як залежність та розлад настрою.

Враховуючи рекордно високий рівень стресу, занепокоєння та травм серед учнів, вчителів та персоналу, практика усвідомленості у школах важлива як ніколи раніше.

Що кажуть дослідження про користь усвідомленості

Усвідомленість, або практика усвідомлення та прийняття свого теперішнього моменту без засудження, вчить людей дихати, зосереджуватись та пов’язувати себе з теперішнім моментом.

Люди, які регулярно практикують свідомість, відзначають зниження рівня стресу, емоційного перезбудження та симптомів депресії.
Усвідомленість пов’язана з підвищенням емоційного щастя та самоспівчуття.

Вирішили головоломку? Якщо це проблема для вас, то ви можете переглянути рішення на малюнку нижче. Гарного вам настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею