Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину котика у гірській місцевості

Author name 13 Лютого 2022 в 12:02

Поділитися статтею

Де котик?
Де котик?

Знайшли котика у гірській місцевості? Якщо ні, то на фотографії нижче ви його побачите. Чудового вам дня та гарного настрою!

Це цікавий тест на пильність. Потрібно знайти котика – це не домашній кіт, одразу вам говоримо. Він живе у горах. А зараз котик уважно дивиться на вас. А для того, щоб покращити вашу уважність, вам буде корисна інформація нижче.

Ходіть усвідомлено

Візьміть чудову пораду від духовного лідера Тік Нат Хана і йдіть так, ніби ви цілуєте землю своїми ногами.

Іншими словами, коли ви знаходитесь поза домом, час від часу звертайте увагу на рухи вашого тіла та вашого оточення.

Зверніть увагу, як ваші ноги торкаються землі та відриваються від неї. Відчуйте, як ваші м’язи рухаються та підтримують вас.

Спостерігайте за тим, що відбувається навколо вас – за видами, звуками та життям, що розгортається. Ви можете бути вражені, виявивши новий світ, якого раніше навіть не помічали.

Спостерігайте за своїм подихом

Як сказав Ехкарт Толле, один вдих і видих — це медитація.

Ваше дихання відбувається природно та ритмічно. Коли ви звертаєте на це увагу, це переносить вас із вашого розуму у ваше тіло.

Ви на мить звільняєтеся від бурливих думок, занепокоєння та страхів і нагадуєте собі про те, хто ви є насправді — про свій внутрішній дух, а не про свої думки.

З’єднайтесь зі своїми почуттями

Ваші почуття – дотик, нюх, смак, звук та зір – є вашими воротами зараз.

Але коли ви занурені у свої думки, ви не відчуваєте того, що вловлюють ваші почуття.

Зробіть паузу, щоб насолодитися чудовим ароматом кави. Солоне море повітря. Краса та різноманітність квітів у вашому районі. Апетитна піца, приготовлена на дровах, долинає з вашого місцевого італійського ресторану, коли ви проходите повз.

Зверніть увагу на те, як ваш одяг відчувається на вашому тілі. М’яка чиста постільна білизна на вашій шкірі вранці. Втішне тепло поцілунку вашого коханого. Трава під ногами. Відчуття води та піни на руках, коли ви миєте посуд.

Вкладайте любов і увагу у прості повсякденні справи, і ви здивуєтеся, скільки радості та умиротворення вони можуть вам принести.

Знайшли котика у гірській місцевості? Якщо ні, то на фотографії нижче ви його побачите. Чудового вам дня та гарного настрою!

Котик обведений лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею