Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину котика на сухому дереві

Author name 13 February 2022 в 16:02

Поделитесь этой статьей

Де котик?
Де котик?

Ну як знайшли котика на сухому дереві? Якщо ні, то на фото нижче ви побачите його. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Цього котика дуже важко знайти, але уважна людина зможе це зробити за 1 хвилину. А уважність можна тренувати. Інформація нижче допоможе.

Медитуйте щодня

Від цього нікуди не подітися – медитація має величезні переваги та підвищує рівень енергії, щастя, натхнення та внутрішнього спокою.

Не повинно зайняти багато часу. Навіть 10 хвилин на день можуть мати позитивний вплив на ваше життя. Це також зміцнить ваші м’язи уважності, так що вам буде набагато легше бути присутнім протягом дня.

Подорожуйте або змінюйте свій порядок дня

Є кілька причин, з яких ви почуваєтеся чудово у відпустці. Коли ви перебуваєте в новому місці, ви автоматично стаєте більш уважним і усвідомленим — просто тому, що є так багато нових образів, звуків та запахів, які потрібно ввібрати.

Ваші почуття на короткий час беруть гору, і це звільняє вас з розуму.

Немає планів на подорож? Це нормально. Змішайте свою рутину – це матиме той самий ефект.

Виберіть інший маршрут, зупиніться в новій кав’ярні, відвідайте нове місцеве місце або спробуйте щось, що ви робили раніше, наприклад, катання на байдарках, приготування нового рецепту або написання каліграфії.

Ну як знайшли котика на сухому дереві? Якщо ні, то на фото нижче ви побачите його. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Кіт обведений лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей