Тест – головоломка №125-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 14 Лютого 2022 в 11:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо це проблема для вас, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Відмінного вам настрою та успіхів у всьому!

Вирішіть головоломку із сірниками. Такі головоломки відволікають від проблем та підіймають настрої. А навіть якщо немає проблем, їх просто цікаво вирішувати. Для збільшення уваги ви можете прочитати інформацію нижче.

Сидяча медитація: сядьте (або стоячи) прямо з відкритим серцем сильно, але спокійно, протягом кількох хвилин просто «будьте» і переживайте тишу. Практикуйте помічати свої думки, емоції та відчуття з цікавим, відкритим, співчутливим, неупередженим усвідомленням.

Усвідомлення дихання: обережно звертайте увагу виключно на своє дихання, коли ви природно вдихаєте і видихаєте, дозволяючи вашому подиху і вашому усвідомленню розширюватися. Можливо, вам буде корисно звернути увагу на отримання та звільнення. Наприклад, вдихаючи та отримуючи надію, спокій і радість……. видихаючи та випускаючи гнів, біль та страждання.

Медитація під час ходьби: відчуйте, як ваші ноги стикаються із землею при кожному кроці, який ви робите, та відзначайте відчуття в тілі. Для тих, хто не використовує свої ноги для пересування, це може бути медитація в русі з акцентом на те, що ви відчуваєте і помічаєте, коли ви рухаєтеся у своєму кріслі або іншому адаптивному пристрої.

Медитація при їжі: усвідомлено зосереджуйтесь на родзинках або іншому шматочку їжі, коли ви повністю відчуваєте запах, текстуру, смак та інші відчуття їжі, коли їсте її дуже повільно.

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо це проблема для вас, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Відмінного вам настрою та успіхів у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею