Тест – головоломка №137-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 16 Лютого 2022 в 17:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете побачити рішення. Успіхів вам і гарного настрою!

Головоломки зі сірниками багатьом подобається і тому ми публікуємо далі такі головоломки. А для збільшення уважності інформація нижче вам знадобиться.

Нещодавні дослідження виявили той факт, що ми маємо багато білих плям, коли справа доходить до розуміння наших моделей мислення, почуттів та поведінки. Попри нашу інтуїцію, що ми знаємо себе найкраще, інші люди мають більш точне уявлення про деякі риси (наприклад, інтелект), ніж ми. У деяких випадках сліпі плями у самопізнанні можуть мати негативні наслідки, такі як погане прийняття рішень, погана успішність, емоційні та міжособистісні проблеми та зниження задоволеності життям.

Усвідомленість – техніка, часто відома своїм позитивним впливом на психічне здоров’я, – містить увагу до вашого поточного досвіду (наприклад, думок, почуттів) та спостереження за ним без засудження.

Ці два компоненти усвідомленості, уваги та неупередженого спостереження можуть подолати основні бар’єри на шляху до пізнання себе. Мотивація допомагає бачити себе бажаним чином одна із головних перешкод шляху до самопізнання. Наприклад, люди можуть переоцінювати свої чесноти, щоб запобігти негативним почуттям або підвищити самооцінку. Однак неупереджене спостереження за своїми думками, почуттями та поведінкою може знизити емоційну реактивність — наприклад, почуття неадекватності чи заниженої самооцінки, яка зазвичай заважає людям побачити правду про себе.

Відсутність інформації є ще однією перешкодою для самопізнання — у деяких ситуаціях у людей може не бути інформації, необхідної для точної оцінки себе. Наприклад, нам важко спостерігати більшу частину нашої невербальної поведінки, тому ми можемо не знати, що гримасуємо або крутимося під час серйозної розмови. Усвідомленість також може допомогти у цій галузі, оскільки дослідження показали, що тренування усвідомленості пов’язане з більшою усвідомленістю тіла.

Вирішили головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете побачити рішення. Успіхів вам і гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею