Тест – головоломка №140-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 17 February 2022 в 15:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку? Швидко вийшло? Якщо ви не знайшли рішення, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та успіхів у всьому!

Як вам головоломки із сірниками? Чи вдається їх швидко вирішувати? Якщо ви ще не навчилися їх вирішувати, інформація нижче повинна буде вам корисна.

Відключення медитації

Це може йти за медитацією лежачи. Зверніть увагу на відчуття тіла на ліжку. Відчуйте, як тепле тіло занурюється в матрац. Зверніть увагу, де тіло здається важким, де легким. Зверніть увагу на мізинець лівої ноги та уявіть, що він збирається спати всю ніч. Дозвольте йому вимкнутись на ніч. Зробіть те саме для кожного пальця лівої ноги, потім п’яти, подушечки стопи, кісточки, гомілки, коліна і стегна. Тепер видихніть і зверніть увагу на те, як вся ліва нога стає розслабленою, важкою та теплою. Повторіть цю вправу на вимкнення правою ногою. Продовжуйте рух вгору через таз, живіт, груди та вниз по руках до кистей та пальців. Відійди до сна.

Медитація люблячої доброти

Після усвідомленого дихання дитина будь-якого віку може отримати люблячу доброту, думаючи про близьку людину, яка глибоко її любить. Будь то батько, родич, друг або навіть той, хто пішов з життя, вони можуть уявити цю людину поряд з собою, яка усміхається і посилає любов і тепло. Їм слід затримуватися на любові, що виходить від суті цієї людини.

Відчувши цю любов, вони повинні тепер згадати другу людину, яка їх плекає, і уявити, що ця людина стоїть поряд з ними з іншого боку, просто випромінюючи любов і захист. Нарешті, вони можуть згадати всіх, хто їх любить і піклується про них – свого улюбленого вчителя, свого кращого друга, свого вихованця – і представити їх усіх разом, які посилають побажання щастя та здоров’я. Вони можуть відчувати в області серця та грудей все тепло, безпеку, щастя та радість бути коханими.

Вирішили головоломку? Швидко вийшло? Якщо ви не знайшли рішення, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та успіхів у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею