Тест – головоломка №162-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 22 Лютого 2022 в 16:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, нижче ви знайдете рішення. Успіхів вам і відмінного настрою!

Це іншого плану головоломка та можливо важче. Але ви зможете її вирішити.
Намагайтеся більше приділяти час на тести на уважність та головоломки. Вони тренують ваш мозок, і ви почуватиметеся інакше. І настрій буде кращим! А для збільшення уважності вам буде корисна інформація нижче.

Типи практик усвідомленості

Оскільки людський розум схильний до блукань і міркувань, уважність нечасто виникає природним чином. Однак це навичка, доступна кожному, і її можна розвинути за наявності мети, терпіння та практики. Існують різні види практики усвідомленості, які допоможуть вам у цьому, включаючи медитацію, дихання та візуалізацію.

Практики усвідомленості можуть бути формальними та неформальними. Формальні практики включають щоденне посвячення часу практиці усвідомленості. Ви також можете практикувати усвідомленість неформально, інтегруючи цей досвід у свою повсякденну діяльність, ловлячи себе, коли ви застрягнете у своїх мандрівних думках, а потім повертаючи свою увагу до поточного моменту.
Всі наступні типи практик усвідомленості включають зосередження ваших почуттів на тому, що відбувається тут і зараз, спостереження за своїми переживаннями, не засуджуючи їх, та відкритість до себе, інших та своєї ситуації.

Медитація свідомості

Тип формальної медитації, медитація усвідомленості включає зосередження уваги на досвіді медитації, як це відбувається зараз. Це підвищує поінформованість про цей момент і дозволяє вам практикувати просте спостереження за відчуттями, думками чи емоціями, не засуджуючи їх та не дотримуючись їх. Ви спостерігаєте, просто називаєте те, що помічаєте, а потім повертаєте увагу на щось нейтральне, наприклад, на дихання.

Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, нижче ви знайдете рішення. Успіхів вам і відмінного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею