Марічка Падалко: “Ми обов’язково вистоємо, друзі! Слава Україні!”: ведуча морально всіх підтримала – прочитайте!

Author name 25 February 2022 в 12:02

Поделитесь этой статьей

Марічка Падалко
Марічка Падалко

“Я не знаю, що буде завтра, але впевнена, що ми переможемо. Мене зараз душать сльози через втому, страх і розставання з чоловіком, але я вірю, що всі разом ми встоїмо! Слава Україні!”

Ведуча Марічка Падалко чуттєво звернулася до всіх жителів України у цей непростий для кожної людини час. Її звернення надає сили та надію.

Марічка Падалко: “Ми обов’язково вистоїмо, друзі! Дякуємо нашим Збройним силам, які тримають удар! Дякуємо всім українцям, які зберігають спокій та роблять свою справу.

У мене вже вчора було жахливе передчуття, я зустріла в ліфті гендиректора «плюсів» Ярослава Пахольчука і запитала: «Якщо все починається вночі (і в мене ранкові зміни), а воно, як звичайно, починається, то що нам робити – куди бігти – на роботу чи в укриття? На що Ярик сказав, що якщо вранці, мовляв, бодай один ведучий (@tsnua або @snidanok) зможе вийти в ефір, це буде добре. Нас вийшло п’ятеро. Зі мною ще був @snidanok у повному складі. І ми змогли швидко розгорнути телемарафон вже о шостій годині. Дякую колеги в студії та в ньюзрумі за таке плече.

Коли я спустилася до редакції після своїх ефірів о 13.00, там було стільки наших журналістів, скільки я не бачила з часів Майдану. У цьому немає жодного геройства. Зараз усі – герої, хто продовжує виконувати свою роботу та хто захищає Україну.

У супермаркеті, де вже немає паніки та повно їжі, мене прямо до сліз зворушив касир своїм підкресленим професіоналізмом та ввічливістю – «добрий день, будь ласка, до побачення». Усі зібрані та спокійні. І добрі.

Я не знаю, що буде завтра, але впевнена, що ми переможемо. Мене зараз душать сльози через втому, страх і розставання з чоловіком, але я вірю, що всі разом ми встоїмо! Слава Україні !”

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей