Тест – головоломка №8-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 25 Лютого 2022 в 13:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Знайшли розв’язання задачі? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Міцного вам здоров’я та удачі!

Головоломки відволікають та тренують ваш мозок. Це як би ви даєте мозку позайматися фізкультурою. Вони також покращують вашу уважність. А її можна тренувати та інформація нижче буде вам корисною.

Уважність вчить вас, як реагувати мудро, а чи не сліпо. Цікаво, що зізнається, що усвідомленість також змушує гостро відчувати свої почуття, навіть негативні. Але це не обов’язково погано.

Є причина, що називається почуттями, почуттями. І це включає початкову реакцію на такі речі як гнів. Ви можете помітити, що у вас гуде в грудях, червоніють вуха або щось таке. І тому в ці моменти роздратування чи гніву початковий момент страждання насправді гостріший. Але це хороша система раннього попередження. Я усвідомлюю, що відбувається, і тому існує буфер між безпосереднім стимулом та моєю сліпою реакцією на нього.

І це кінцева мета уважності. Надати вам психологічний та емоційний буфер, де раніше не було. Як завжди, Харріс уникає надто теплих і туманних висловлювань з цього приводу, але він скаже наступне: «Більшість кліше медіації викликають у мене негатив, але є одне кліше, яке мені подобається, а саме, що уважність вчить вас тому, як реагувати мудро, а не сліпо. Це суперсила. Це змінює всю гру.

Знайшли розв’язання задачі? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Міцного вам здоров’я та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею