(Відео) Арнольд Шварценеггер звернувся до росіян і розплющив їм очі: світ відвернувся від росії

Author name 18 Березня 2022 в 08:03

Поділитися статтею

Арнольд Шварценеггер зрозуміло пояснив росіянам, що весь світ від них відвернувся, тому що їх президент розв'язав криваву війну з Україною.
Арнольд Шварценеггер зрозуміло пояснив росіянам, що весь світ від них відвернувся, тому що їх президент розв’язав криваву війну з Україною.

Арнольд Шварценеггер сказав: “Російські солдати, які слухають моє звернення – ви вже знаєте правду, ви бачили її на власні очі. Допоможіть мені поширити правду про катастрофу в Україні. А президенту путіну я хочу сказати: ви розпочали цю війну, ви ведете її, ви можете зупинити її.”

Триває 22 день героїчного опору України проти Росії. Агресор не гребує бомбардуванням міст та сіл, зокрема житлових кварталів, де немає військових об’єктів. Гинуть мирні жителі.
Майже всі країни засуджують агресію Росії проти України.

Арнольд Шварценеггер нещодавно у відео зверненні звернувся до росіян та до путіна. Він підтримав Україну та сказав, як бачить цю війну.
Це сильна мова має справити враження на росіян. Арнольд Шварценеггер зрозуміло пояснив росіянам, що весь світ від них відвернувся, тому що їх президент розв’язав криваву війну з Україною. Арнольд Шварценеггер відкрив росіянам жорстоку правду.

Подивіться це відео звернення. Чи невідомо вплине воно на думку росіян. Адже російська пропаганда каже протилежне. Але Арнольд Шварценеггер, як чесна та порядна людина, не залишився осторонь війни розв’язаної росією в Україні.

Зокрема, Арнольд Шварценеггер сказав: “Російські солдати, які слухають моє звернення – ви вже знаєте правду, ви бачили її на власні очі. Допоможіть мені поширити правду про катастрофу в Україні. А президенту путіну я хочу сказати: ви розпочали цю війну, ви ведете її, ви можете зупинити її.

https://youtu.be/p-uJg3qwD00

Бережіть своїх дітей та себе. Вірте, що Україну переможе. Незабаром російські війська будуть відкинуті до кордонів 1991 року. Не слухайте фейки із Росії. Пропаганда з Росії досягає, щоб в Україні посіяти паніку і тим самим розхитати суспільство. Однак, цього не буде. Звертайтеся лише до офіційних українських ЗМІ. Все, що ви читаєте чи дивіться, аналізуйте.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею