Слава Камінська перестала спілкуватися з друзями з Росії: послала їх слідом за російським кораблем

Author name 18 March 2022 в 09:03

Поделитесь этой статьей

Слава Камінська на своїй сторінці в інстаграм розповіла про своїх друзів у Росії
Слава Камінська на своїй сторінці в інстаграм розповіла про своїх друзів у Росії

Слава Камінська з перших днів озвучила свою позицію про війну Росії проти України та підтримала Україну

Агресор продовжує вести обстріл міст та сіл України. Наш народ згуртувався і став на захист Батьківщини.
Представники шоубізнесу показують себе справжніми патріотами України.
Нещодавно Слава Камінська на своїй сторінці в інстаграм розповіла про своїх друзів у Росії. Раніше співачка мала багато друзів у російській федерації. Слава Камінська з перших днів озвучила свою позицію про війну Росії проти України та підтримала Україну. Співачка намагалася через соціальні мережі донести правду до своїх російських друзів. Однак російська пропаганда перевернула в них все на думці та просто не вірять Славі Камінській. Співачка зрозуміла, що щось пояснювати своїм друзям марно і перестала з ними спілкуватися.
Прочитайте її пост в інстаграм і все зрозумієте.

Агресор зрозуміє нас лише тоді, коли побачать, що наші ЗСУ відкинули російського агресора до державного кордону. Інакше до них не доходить. А це буде невдовзі. Війська Росії застопорилися і вони не мають мотивації. Їхні солдати на чужій землі та скоро будуть вигнані.

Окупант повинен знати, що все, що їхня країна зробила проти України в цій підступній війні, наші люди пам’ятатимуть кілька поколінь і їм ніколи нічого не вибачать: бомбардування житлових кварталів Харкова, Маріуполя, Києва, Чернігова та інших населених пунктів України.

Перемога буде за Україною! Бережіть своїх близьких, особливо дітей.
Чи не піддавайтеся паніці та не слухайте російські фейки про війну. Слід читати офіційні українські ЗМІ та аналізувати ситуацію.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей