(Фото) Колишній Ані Лорак Юрій Фалеса залишився без дому та офісу: все зруйновано, треба відновлювати наново

Author name 18 March 2022 в 14:03

Поділитися статтею

Юрій Фалеса розмістив на своїй сторінці у соцмережах фото, де видно, як горить його будинок. Будинок та офіс продюсера знаходяться на Подолі у Києві. І прямо в нього влучив ворожий снаряд.

Йде війна Росії проти України. Щодня зазнають обстрілу та бомбардування будинку та вулиці міст та сіл. Агресор із Росії не шкодує дітей, старих та жінок. Снаряди не розбирають того, хто живе в будинку.

Страждають усі, зокрема представники шоубізнесу. Нещодавно Юрій Фалеса розмістив на своїй сторінці у соцмережах фото де видно, як горить його будинок. Будинок та офіс продюсера знаходяться на Подолі у Києві. І прямо в нього влучив ворожий снаряд.
Як написав Юрій Фалеса: “Ні вдома, ні офісу більше немає! Всі живі! Що ж, відновлюватимемося заново!”

Дім Юрія Фалеси

Коли Путін порушив мир у Європі, розв’язавши війну демократії з населенням 44 мільйони людей, він виправдовував це тим, що сучасна прозахідна Україна є постійною загрозою, а Росія не може відчувати себе у безпеці, розвиватися та існувати.
Але після тижнів бомбардувань, тисяч смертей та результату мільйонів біженців залишається питання: якою є його військова мета і чи є вихід?

Чого хоче путін?

Цілі, які він поставив на початку російського вторгнення, схоже, були розмиті в ході війни, яка, як він припускав, буде швидко виграна. Він навіть не міг визнати, що це вторгнення або війна, віддаючи перевагу фікції спецоперації.
Але ясно те, що він бачить у цьому поворотний момент історія Росії. На карту поставлено майбутнє Росії та її майбутнє місце у світі, – каже голова зовнішньої розвідки Сергій Наришкін.

Початкова мета російського лідера полягала в тому, щоб захопити Україну та повалити її уряд, назавжди припинивши її бажання приєднатися до західного оборонного альянсу НАТО.
Він сказав росіянам, що його метою є демілітаризація та денацифікація України, захист людей, які зазнали, за його словами, восьми років знущань та геноциду з боку українського уряду. До наших планів не входить окупація української території. Ми не збираємось нікому нічого нав’язувати силою, наголосив він.

Але не було ні нацистів, ні геноциду, а Росія жорстоко розправилася із десятками міст та об’єднала українців проти своєї окупації.
Бомбардування продовжуються, але останні повідомлення про мирні переговори показують, що Росія більше не прагне скинути уряд, а прагне нейтральної України.

Проте Україна має інше бачення, ми хочемо, щоб агресор пішов з нашої території. Кордони України в межах 1991 року будуть відновлені.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею