Клаудія Шиффер закликала підтримати біженців з України збором коштів та морально

Author name 19 March 2022 в 11:03

Поделитесь этой статьей

Клаудія Шиффер написала у своєму повідомленні, що вона з болем у серці дивиться на жах, який творять російські окупанти
Клаудія Шиффер написала у своєму повідомленні, що вона з болем у серці дивиться на жах, який творять російські окупанти

Клаудія Шиффер підтримала Україну у боротьбі проти росії. Вона на своїй сторінці в інстаграм звернулася до шанувальників не лише співчувати біженцям, а й допомагати матеріально

Весь світ обурено побачив, що творить Росія в Україні. Агресор бомбить будинки мирних жителів, лікарні, школи та дитячі садки. Багато хто змушений залишати свої нажиті місця та їхати у безпечне місце на західну Україну чи за кордон. Біженців стало дуже багато – кілька мільйонів. Міжнародна спільнота допомагає влаштовувати їх у своїх країнах.
Представники іноземного шоубізнесу приєдналися до цієї роботи.

Так, наприклад, Клаудія Шиффер, яка є німецькою супермоделлю, підтримала Україну в її боротьбі проти росії. Вона на своїй сторінці в інстаграм звернулася до шанувальників не лише співчувати біженцям, а й допомагати матеріально. Клаудія Шиффер попросила своїх шанувальників долучитись до надання допомоги біженцям з України.
Клаудія Шиффер написала у своєму повідомленні, що вона з болем у серці дивиться на жах, який творять російські окупанти.

Багато хто з її шанувальників відгукнувся і почав фінансово допомагати через фонд біженцям з України.
Війна Росії проти України розплющила очі не лише керівникам держав, а й простим людям, зокрема Клаудії Шиффер.

Клаудія Шиффер допомагає біженцям з України

Клаудія Шиффер написала у своєму повідомленні, що вона з болем у серці дивиться на жах, який творять російські окупанти.

Побачивши готовність путіна спустошувати європейські міста для досягнення своїх цілей, західні лідери тепер не мають ілюзій.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що президент Росії “хоче захопити Європу відповідно до свого світогляду”, а президент Джо Байден назвав його військовим злочинцем. І пан Шольц, і француз Еммануель Макрон говорили про континент у поворотний момент його історії.

Перед війною Росія зажадала, щоб усі ядерні озброєння США були заборонені за межами їхніх національних територій. США пропонували розпочати переговори про обмеження ракет малої та середньої дальності, а також про новий договір щодо міжконтинентальних ракет, але поки що шансів на це мало.

Багато хто на Заході побоюється спіралі нової конфронтації холодної війни. І є дуже тверде переконання, що треба готуватися до нового ультиматуму Заходу, який буде мілітаризованішим і агресивнішим, ніж було раніше.

Україна сподівається на допомогу демократичним країнам і, звісно, на ЗСУ. І це правильно, коли ми дали по зубах агресору, то він став таким зухвалим і апетити у нього зменшилися на переговорах.
Україна переможе! Навіть не сумнівайтеся у цьому!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей