Євген Кошовий повідав як спілкується з президентом у воєнний час: “У нас тут орків купа”

Author name 19 March 2022 в 13:03

Поделитесь этой статьей

Євген Кошовий та Володимир Зеленський не тільки спілкуються між собою як друзі, а й Євген розповідає Зеленському інформацію про розташування російських військ, які отримують також від фанатів.

Євген Кошовий у добрих стосунках із президентом Володимиром Зеленським. У Євгена Кошового багато шанувальників, і вони надсилають йому цінну інформацію.
Своєю чергою Євген практично щодня спілкується із президентом України. Євген Кошовий підтримує Володимира Зеленського у непростий воєнний час та одночасно ділиться з ним отриманою інформацією від своїх шанувальників. Не лише Євген підтримує свого друга, а й люди, які спілкуються із Євгеном Кошовим, передають йому привіт для президента.

Євген Кошовий та Володимир Зеленський не тільки спілкуються між собою як друзі, а і Євген розповідає Зеленському інформацію про розташування російських військ, які отримують також від фанатів.

“Ми пару разів перекидали йому інформацію дуже важливу. Коли люди з певних точок обстрілювали, вони говорили: у нас тут купа орків, там купа орків. Ми все це передавали і я сподіваюся, що це допомогло і ці колони були успішно розвалені”, – додав актор “Кварталу 95”.

Євген Кошовий
Євген Кошовий у добрих стосунках із президентом

Для інформації: про путін і його мрії про НАТО

Чи досягне шляхів угоди з НАТО?

У всякому разі, російський президент подвоїв свою ненависть до Заходу та його військового альянсу із 30 членів. Можливо, він думає про компроміс з Україною, але для нього Захід має одну мету – розколоти суспільство в Росії та, зрештою, знищити його.

Напередодні війни він зажадав від НАТО повернути години назад на 1997 рік і повернути своє розширення на схід, вилучивши свої сили та військову інфраструктуру з держав-членів, що приєдналися до альянсу з 1997 року, і не розгортаючи «ударну зброю поблизу кордонів Росії». Це означає Центральну Європу, Східну Європу та Прибалтику.

Бережіть себе та своїх близьких. Чи не піддавайтеся на російські фейки. Слухайте та дивіться офіційні засоби масової інформації. Україна переможе! І кожен українець на своєму місці зробить усе можливе, щоб перемога була швидшою.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей