Ада Роговцева пояснила, чому росіяни не хочуть почути правду про війну в Україні: ми для них вороги

Author name 19 March 2022 в 15:03

Поділитися статтею

Ада Роговцева вважає, що президент Росії путін – це військовий злочинець. І він керує державою, яка робить злочинні речі – воює з Україною, і підступно воює.

Ада Роговцева, яка є легендарною українською акторкою, зробила висновок, що росіяни зомбовані. І тому росіяни вважають нашого – українців ворогами. У зв’язку з цим, російське суспільство не хоче чути правду про війну, яку розв’язала росія проти України.

Ада Роговцева вважає, що президент Росії путін – це військовий злочинець. І він керує державою, яка робить злочинні речі – воює з Україною, та підступно воює.
Також Ада Роговцева доповнила: “Путін ще загрожує світові ядерною зброєю! Це не людина, люди так не можуть ні думати, ні відчувати, ні чинити. Це диявол.

Ада Роговцева
Ада Роговцева вважає, що президент Росії путін – це військовий злочинець

Усі демократичні країни хочуть, щоб путін відповів за агресію проти України.

Так колишній прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун хоче створити новий міжнародний трибунал для розслідування дій путіна в Україні.
Браун каже, що війна супроводжувалася невиборчими бомбардуваннями мирних жителів, що суперечить міжнародному праву, а також порушення гуманітарного припинення вогню та ядерним шантажем.
Колишній прем’єр-міністр сказав, що після падіння Берлінського муру ми припускали, що демократія і верховенство закону переможуть, але путін замінив це застосуванням сили.
На питання, чи вважає він російського президента військовим злочинцем, він відповів: “Це те, що сказав президент Байден, і це моя думка”.

І це думка кожного українця.

Україна переможе і в цьому немає сумніву. Бережіть своїх близьких та себе. Не піддавайтеся паніці та не слухайте російські фейки. Необхідно вірити лише офіційним українським засобам масової інформації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею