Святослав Вакарчук зрозумів, що звертатися до росіян немає жодного сенсу: це “мовчазні росіяни”

Author name 19 March 2022 в 18:03

Поділитися статтею

Наші українські представники шоубізнесу наївно думали, що можна звернутися до своїх колег і вони вийдуть на вулиці, піднімуть людей і змусять керівництво Росії припинити війну. Сьогодні вже всі зрозуміли, що це не має сенсу

Ніхто й не міг подумати, що на нас може напасти росія, яка завжди говорила, що є три братські слов’янські народи: українці, білоруси та росіяни. Виявилося це не так, росія уявила себе “старшим” братом.

Однак тепер на кілька поколінь до Росії не буде пошани, а лише ненависть та злість. Те, що робить агресивна росія, ні в які міжнародні рамки не влазить. Вони вбивають мирних жителів: дітей, жінок та старих.
Немає прощення російському керівництву, на яке чекає суд у Гаазі.

Наші українські представники шоубізнесу наївно думали, що можна звернутися до своїх колег і вони вийдуть на вулиці, піднімуть людей і змусять керівництво Росії припинити війну. Сьогодні вже всі зрозуміли, що це не має сенсу, як написав Святослав Вакарчук. Він додав, що в значній більшості своїй – це “мовчазні росіяни”, він на них щось очікувати марно.

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук та наші українські представники шоубізнесу наївно думали, що можна звернутися до своїх колег і вони вийдуть на вулиці, піднімуть людей

Тому співак допомагає наближати перемогу, чим може. Він їздить містами України та підіймає моральний дух людям своїми піснями та спілкуванням з ними. Це допомагає психологічно не лише українцям, а і йому також.

Потрібно Україні сподіватися лише на свої сильні ЗСУ. З їхньою допомогою ми виженемо ворога зі своєї Батьківщини.
Бережіть себе та своїх близьких. Чи не слухайте і не дивіться брехливу російську пропаганду. Орієнтуйтеся на офіційні українські джерела та не панікуйте.

Знайте – перемога буде за нами. Ворог буде розбитий і вигнаний із нашої Батьківщини. І все, що агресор розбомбив, усі наші міста та села, ми відбудуємо. Україні стане ще красивіше, ніж була!

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею