(Відео) Гордон показав як беззбройні жителі Херсона голими руками зупиняють військову техніку окупантів

Author name 21 March 2022 в 09:03

Поделитесь этой статьей

Дмитро Гордон показав мужність херсонців
Дмитро Гордон показав мужність херсонців

Нещодавно Дмитро Гордон показав, що мешканці Херсона голими руками зупиняють військову техніку агресора та проганяють її. Такий народ не подолати!

В Україні продовжується війна. Цю криваву війну розв’язала росія. Її агресивні дії спричинили руйнування українських міст та сіл. Зруйновано школи, дитячі садки та житлові будинки. Гинуть ні в чому не винні люди.

Наші доблесні ЗСУ героїчно обороняють Україну. Але й звичайні люди входять на мітинги протесту та проганяють окупантів. Так нещодавно Дмитро Гордон показав, що мешканці Херсона голими руками зупиняють військову техніку агресора та проганяють її. Такий народ не подолати!

Багато міст, зокрема Маріуполь продовжують героїчну оборону.
Маріуполь оточений російськими військами, які не дозволили створити коридори для доставляння гуманітарної допомоги.

Близько 300 000 мешканців виявилися замкненими всередині без електрики, водопроводу та опалення. А в міру того, як продовольство та медикаменти закінчуються, криза може посилитися, люди голодуватимуть, а хвороби поширюватимуться.
За словами офіційних осіб, жителі проводять більшу частину свого часу у притулках та підвалах, оскільки росія продовжує безжальну атаку на місто з суші, повітря та моря.
На фотографіях зображено місто у руїнах, цілі квартали спустошені. Минулого тижня мер Вадим Бойченко, що понад 80% житлових будинків пошкоджено або зруйновано, третина з них не підлягає ремонту.
Тіла залишають на вулицях, тому що добиратися до них надто небезпечно. Коли їх нарешті збирають, деякі з них ховають у братських могилах.

Навіть російський генерал визнав, що у місті розгортається страшна гуманітарна катастрофа. Не дивно, що він не визнав, що його власні сили відповідали за це.

Українці встоять і в цьому немає сумніву. Україна переможе та вижене з нашої землі окупантів.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей