Ірина Федишин та Євген Хмара виступили перед біженцями у Львові: “Я співала, а люди плакали”

Author name 22 March 2022 в 10:03

Поділитися статтею

Ірина Федишин та Євген Хмара організували виступ прямо у залі, де сплять вимушені переселенці. Під час виступу у багатьох біженців з'явилися сльози на очах.
Ірина Федишин та Євген Хмара організували виступ прямо у залі, де сплять вимушені переселенці. Під час виступу у багатьох біженців з’явилися сльози на очах.

Ірина Федишин та Євген Хмара організували виступ прямо у залі, де сплять вимушені переселенці. Під час виступу у багатьох біженців з’явилися сльози на очах

Кількість біженців у західну Україну продовжує стрімко зростати. Це пов’язано з масованим обстрілом російського агресора по мирних житлових районах міст і сел. Там немає воєнних об’єктів. Ворог просто обстрілює житлові будинки, садочки та лікарні. Люди їдуть у безпечні місця.
Львів приймає біженців із першого дня війни Росії проти України. Зрозуміло, що морально біженці почуваються придушено. Щоб підняти їм настрій та підтримати у цей важкий для всієї країни час Ірина Федишин та Євген Хмара організували виступ прямо у залі, де сплять вимушені переселенці. Під час виступу у багатьох біженців з’явилися сльози на очах.
Проте всі вірять, що ЗСУ скоро переламають ситуацію та відкинуть ворога на кордон.
На завершення концерту всі разом заспівали гімн України.
А наші ЗСУ продовжують громити російських окупантів і розвінчали міф про могутню російську армію.
Вважалося, що Росія має одну з найбільших і найпотужніших збройних сил у світі, але це не було помітно під час її початкового вторгнення в Україну. Багато військових аналітиків на Заході досі були здивовані її діями на полі бою, а один назвав їх «похмурим».
Військові успіхи росії, схоже, значною мірою застопорилися, і деякі тепер запитують, чи зможе вона оговтатися від понесених втрат. Цього тижня високопоставлений військовий представник НАТО заявив, що «росіяни явно не досягли своєї мети і, ймовірно, не досягнуть». То що ж пішло не так?
Помилкові припущення
Перша помилка Росії полягала в тому, що вона недооцінила силу опору та можливості власних менших збройних сил України. Річний оборонний бюджет Росії становить понад 60 мільярдів доларів, тоді як витрати України становлять трохи більше ніж 4 мільярди доларів.
Водночас росія, схоже, переоцінила свої військові сили.
І найголовніше росія не врахувала, моральний дух українців та наше прагнення у перемозі.

Віра Брежнєва покинула росію та у Польщі збирає гуманітарку для України – сайт
Співачка Віра Брежнєва перебуває у Польщі та займається волонтерством: збирає гуманітарку для України – фб

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею