17-річна донька Олі Полякової зовсім відбилася від рук, кардинально змінила зовнішність: рідна мати не впізнає

Author name 22 Серпня 2022 в 20:08

Поділитися статтею

Усі шанувальники вже давно знають, що Маша Полякова вміє дивувати. Чим же похвалилася в мережі зіркова дочка цього разу?

Нещодавно українська співачка Ольга Полякова опублікувала на особистій сторінці в Instagram відео за участю дочок, тим самим повідомивши, що її діти повертаються в Україну. Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни Полякова з дітьми перебувала на території Франції.

В опублікованому відео діти Полякової перебувають в аеропорту, а в руках тримають рюкзаки та дорожні сумки. Маша Полякова на відео виглядає особливо радісно.

Ольга Полякова повернулася з дітьми до України
Ольга Полякова повернулася з дітьми до України

Майже одразу ж після приїзду додому Маша Полякова зважилася на кардинальні зміни. Схоже, що у Європі дівчині не вистачало українських талановитих б’юті-майстрів, саме тому Полякова молодша довго не думала.

Ще в липні Ольга Полякова похвалилася тим, що її дочці вдалося вступити до британського університету, куди вона незабаром поїде вчитися. Маша Полякова вивчатиме музичну програму в Лондоні.

Маша Полякова пішла стопами зіркової матері та обрала музичну кар’єру, незважаючи на критику фанів у мережі. Користувачів неприємно здивувала кількість нецензурної лексики в піснях юної Маші, проте значно більше їх здивувала схвальна реакція та підтримка Олі Полякової.

Зазначимо, що загальна вартість навчання сягає майже півмільйона гривень на рік, окрім сторонніх витрат близько 320 тисяч гривень.

Перед тим, як виїхати вчитися до Лондона, Маша вирішила поекспериментувати зі своєю зовнішністю, щоб до Англії приїхати у найкращому вигляді. До речі, експерименти з волоссям у родині Полякових під суворою забороною – мама Маші забороняє їй обрізати її гарне волосся.

Однак, юна дівчина вирішила обійти мамину заборону – схоже, що Ольга Полякова нічого не говорила своїй дочці про фарбування волосся. Саме тому Маша виставила фотографію, на якій видно, що зовсім скоро її волосся буде рудим.

Маша Полякова похвалилася в мережі новим кольором волосся
Маша Полякова похвалилася в мережі новим кольором волосся

Фарбувалась 17-річна Маша Полякова в улюбленого столичного майстра, про що і написала на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що відвідала його вперше за півроку.

Варто відзначити, що вогняний рудий колір дівчині личить і відмінно підкреслює її такий же вогняний характер.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею