Тіна Кароль влаштувала фешн-показ на городі: такої капусточки ні в кого немає (ФОТО)

Author name 10 September 2022 в 13:09

Поділитися статтею

Тіна Кароль після повернення з робочої поїздки до Японії насамперед заглянула на свій городик. Співачка часто показує вміння не лише співати та робити шоу, а й вирощувати домашні овочі. Ось вона – справжня сутність української жінки.

Як кажуть, талановита людина талановита у всьому. Тіна Кароль стала голосом українського бренду Lever Couture, показ проходив у Японії. Цікаво, що спеціально для кампанії Кароль створила мініальбом Leleka, де зібрані електронні версії українських народних пісень. У Токіо співачка встигла знятися для української версії журналу Vogue. Фотографував українську зірку у вбранні з нової колекції Lever Couture японський професіонал Кеїчіро Накаджима. Фото сподобалися аудиторії, адже співачка виглядала на них надзвичайно.

  • Воу!! Крутезні фото!! На вас ці моделі виглядають більш жіночними.
  • Не знаю, наскільки зараз доречні такі фотосесії. Коли на нас дивиться увесь світ. Для мене Тіна уособлення української жінки.
  • Вимикайте інтернет. Красивіше цього ви більше нічого сьогодні не побачите.

Дизайнер Lever Couture Леся Верлінг’єрі так розповідає про українську співачку:

Тіна Кароль є безумовною музою бренду Lever Couture. Вбрання, обрані для фотосесії, допомагають розкрити сенс символізму вибору. Рожева сукня-сітка з об’ємними рукавами – це своєрідний фламінго від кутюр, який виражає граціозність та жіночність натури самої Тіни. А срібна сітчаста сукня — мій улюблений образ Кароль, який розкриває її стихію творчості, безмежно бурхливої, як океан.

На тлі цієї розкоші кадри з рідної оселі на фоні городу та овочів виглядають дуже контрастно. Після повернення до рідного дому співачка насамперед поспішає зазирнути, як поживає її капуста та помідори.

Тіна Кароль збирає врожай зі своєї грядки
Тіна Кароль збирає врожай зі своєї грядки

Звичайно, ці важливі кадри необхідно викласти для своїх улюблених глядачів в Інстаграм-сторіс. Співачка милується своїм урожаєм і примовляє:

Це фешн…

А шанувальники у захваті від свого кумира, адже на тлі цих контрастів вони глибше розуміють багатогранність інтересів своєї улюбленої Тіни Кароль.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею