Просто закохався в булочку. Ірина Горова показує, що втратив Потап, коли пішов до Каменських

Author name 18 June 2020 в 11:06

Поделитесь этой статьей

Потап та Ірина Горова

У пари – спільний бізнес і син Андрій.

Потап та Ірина Горова, попри розлучення, зберегли хороші стосунки. У пари залишився спільний бізнес. Репер неодноразово наголошував на тому, що саме колишня дружина доклала багато зусиль, аби їх справа почала приносити прибутки.

«Всі лаври їй. Вона головна. Я вам так скажу – якби не вона, не було би такої великої у нас групи компаній. Моя функція в компанії зовсім інша. Моя участь – це творча складова», – розповідає продюсер.

Олексій додає, що в тандемі також  трапляються конфлікти – як особисті, так і професійні. Інколи навіть доходить до того, що вони б’ють нагороди. Однак будь-яка сварка звершується примиренням.

За словами Ірини та Олексія, дружні стосунки вони також підтримують завдяки сину. Заради нього довелося забути особисті образи і домовитися.

«Це було непросто, у нас був непростий час. І робочий час, і особистий час був дуже непростий. Але ми знайшли такі точки, на яких ми домовилися», – розповів Потап в одному із інтерв’ю.

Нагадаємо, що Потап та Ірина Горова розійшлися у 2011 році, однак офіційно розірвали шлюб у 2014 році. Зізналися про розлучення лише два роки потому. У них є спільний син Андрій, якому наразі 13 років.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей