Христина Асмус не встигла розлучитися, як уже знову вийшла заміж. Хто ж став щасливчиком?

Author name 3 November 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Христина Асмус похвалилася новим молочним топом- зухвало, красиво і навіть ніжно
Христина Асмус похвалилася новим молочним топом- зухвало, красиво і навіть ніжно

Актриса серіалу “Інтерни ” і фільму “Текст “, яка прославилася завдяки своїй дуже відвертій сцені, недавно офіційно розлучилася. Але самотність довго терпіти не стала і швидко включилася в нові відносини.

Христина Асмус вирішила розпалити обговорення між фанатами, і опублікувала фото в пишному весільному платті на тлі РАГСу. Там вона тріумфально підняла вгору букет і посміхається, дивлячись в об’єктив. Символічним стало те, що на знімку Асмус одна, а мала б бути з нареченим.

Шанувальники не повірили своїм очам – через пару днів після офіційного розлучення Христина Асмус побігла під вінець

“Сама в шоці “, – так коротко і багатозначно підписала своє фото артистка.

Шанувальники тут же взялися коментувати публікацію. Судячи з відгуків, вони розбилися на два табори. Одні стверджують, що це старе фото, зроблене ще коли та виходила заміж за коміка і резидента Камеді Клаб Гаріка Харламова. Інші кажуть, що цей знімок зроблений на зйомках, і нічого спільного не мають з реальним життям.

Так чи інакше, Христина тільки посміялася над усіма домислами. Більшість з її фоловерів не вірять, що вона знову вийшла заміж, і тим більше так швидко – всього менше, ніж через тиждень після офіційного завершення шлюборозлучного процесу з колишнім чоловіком Гаріком Харламовим.

Всього бюрократичні моменти зайняли близько п’яти місяців. Весь цей час подружжя жило окремо. Маленька дочка вирушила жити до тата. Він водив її в школу на 1 вересня і допомагає робити уроки, поки молода мама працює над кар’єрою і особистим життям.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею