Найволохатіші чоловіки українського шоу-бізнесу: Козловський, Дзідзьо, Фагот та інші

Author name 18 November 2020 в 15:11

Поделитесь этой статьей

Дзідзьо, Віталій Козловський та Фагот
Дзідзьо, Віталій Козловський та Фагот

У сучасному світі депіляція в тренді не тільки у жінок, хоча серед чоловіків залишилися ще ті, для кого це дивно. Як доказ ми покажемо вам найбільш волохатих представників українського шоу-бізнесу.

Дуже багато жінок вважають волосатість на тілі у представників сильної статі ознакою мужності. Саме такими і є герої нашої сьогоднішньої добірки.

Віталій Козловський

Кілька років тому мережа була переповнена заголовками про те, як сильно співак здивував своїх шанувальників. Все через одне лише фото, на якому було видно волохаті руки і ноги Віталія. Він закликає інших чоловіків не переживати з цього приводу і називає волосатість своїм багатством.

Діма Коляденко

Колишній чоловік Ірини Білик любить ділитися в Instagram пляжними знімками, де без зусиль можна розгледіти його мохнатість. Очевидно, шоумена це не турбує.

http://www.instagram.com/p/CGO8FZuFAgE/

Арам Арзуманян

Молодий і затребуваний актор не соромиться себе і спокійно почувається на пляжі, навіть незважаючи на підвищену волосатість. В інтерв’ю для програми «Зірковий шлях» Арам зізнався, що не було жодної хвилини в його житті, коли він комплексував з цього приводу.

На образливі коментарі користувачів мережі артист теж не звертає уваги, хоча так було не завжди:

«Раніше я сильно реагував, зараз я просто ігнорую. Мені це не цікаво. Я навпаки людям показую, що ніколи ніхто не повинен себе соромитися. Не слухайте злих язиків».

DZIDZIO

Дзідзьо хоч і вважає себе сором’язливим, іноді все ж ділиться у соцмережах фотографіями з волохатим торсом. Хоча кілька років тому на прохання однієї жінки, ім’я якої співак не називає, йому все ж довелося на якийсь час попрощатися з волоссям:

«Це так боліло. Після того я себе встидався два місяці. Я не міг на себе в дзеркало подивитись — це був не я, а це якраз було літо. Я встидався, не купався і не загаряв».

Фагот

Соліст групи «ТНМК» підтримує позицію DZIDZIO і навіть не думає щось робити зі своєю волосатістю, адже це ознака справжнього чоловіка.

«Мені здається, що natural воно і в Африці natural», — каже Михайлюта.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей