Мер’єм Узерлі – Хюрем з серіалу “Чудовий вік” показала свої найкращі акторські образи – вона така різнопланова і талановита (фото)

Author name 28 November 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Мер'єм Узерлі
Мер’єм Узерлі

Мер’єм зараз вагітна другою дитиною на останніх місяцях. У своєму Інстаграме вона тепер виставляє старі фото, а на зараз порадувала шанувальників цікавим колажем.

На зображенні Мер’єм красиво скомпонувала свої фотографії в різних ролях в кіно. Вийшло дуже вдало, а ми вирішили прокоментувати ці фільми, адже наші глядачі мали можливість бачити тільки деякі з них.

 ""

По центру вгорі – портрет самої актриси. Відразу під ним – її головна роль в новому фільмі 2020 року Kovan (Вулик).

вулик
вулик

У фільмі актриса грає дівчину Айше, яка змушена була з Німеччини повернутися в Туреччину, де вмирала її мама. Після похорону вона вирішила виконати останню волю мами – повернути до життя їх сімейну пасіку. Дівчина з ентузіазмом зайнялася бджільництвом, як раптом на пасіці з’явився величезний ведмідь …

Зліва – Мер’єм в ролі Марії у фільмі “Материнська рана” (2016), яка живе з чоловіком Герцоговині. І коли починається війна в Югославії, в їх будинок прийшли насильники. Чоловік іде в партизани і починає мстити чужинцям…

Материнська рана
Материнська рана

Праворуч – найвідоміша і улюблена у глядачів роль – Хюрем-султан в історичному серіалі “Чудовий вік”. Про б це навіть і говорити немає сенсу, але Мер’єм могла і не потрапити в султанський гарем, адже на роль була практично затверджена турецька актриса Ойкю Челік.

Ойкю Челік
Ойкю Челік

Тільки в останній момент режисер вибрав Мер’єм.

Внизу зліва – кадр з фільму Джінгез Реджано (2017). Це римейк однойменного фільму, знятого в 1954-му році. Це кримінальна драма про один злочинця, за яким ганяється комісар поліції. А по потім в його житті з’являється красуня Гезе, яку грає Мер’єм. Фільм переведений на російську мову.

Джінгез Реджано
Джінгез Реджано

Внизу праворуч – роль Мер’єм Узерлі в серіалі “Королева ночі” (2016). Типова мелодрама в 15 серій. Королева ночі – назва квітки, яке цвіте лише одну ніч, і за легендою її можуть побачити тільки везучі люди. Ось в таку ніч почнеться історія Селін і Картала…

Королева ночі (серіал, 2016)
Королева ночі (серіал, 2016)

Внизу по центру – фото з серіалу “Мафія не може правити світом” (2015). Це історії з життя однієї турецької сім’ї, глава якої – кримінальний авторитет.

Мафія не може правити світом
Мафія не може правити світом

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею