Перекроїла себе повністю і стала схожа на травесті-діву Монро: Таїсія Повалій налякала Мережу своїм «новим» обличчям

Author name 2 December 2020 в 19:12

Поделитесь этой статьей

Таїсію Повалій порівняли з травесті-дівою Монро
Таїсію Повалій порівняли з травесті-дівою Монро

Українська співачка Таїсія Повалій всіляко намагається якомога довше зберегти свою молодість і красу, вдаючись до допомоги пластичних хірургів. Однак, є і зворотна сторона медалі – шанувальники часом не впізнають співачку.

Красиві світлі локони, розкішні концертні вбрання і блискуча посмішка – такою запам’ятали шанувальники Таїсію Повалій. Жіночність і елегантність – головні родзинки народної артистки. Однак час не щадить нікого – від зморшок і вікових змін шкіри не вдалося нікому втекти, навіть таким відомим особистостям, як Повалій. Зараз співачці 55 років і щоб хоч трохи продовжити молодість співачка вдається до різних косметичних процедур і пластичної хірургії. Після численних втручань фанати навіть перестали впізнавати Таїсію. Ось, наприклад, в недавньому відео, яке Повалій опублікувала в своєму Інстаграмі, артистку порівняли з травесті-дівою Монро.

На відео співачка готувалася до виступу на сцені і марафет біля дзеркала.

Коментатори не змусили себе чекати: «Дуже змінилися. Навіщо ???? Де та Тая ????? »,« Монро-травесті – дуууже схожа. Я думала, что це ВІН-вона. А Вийшла, что це Повалій »,« Я теж вирішила відразу що травесті діва Монро, вибачте Таїсія))) змінилися просто дуже. Красива, але інша зовсім »,« На Монро і Успенську! Всі на одне лице. Якими були вже і не згадаєш », – відреагували на відео користувачі Мережі.

 ""

 ""

Скріншот коментарів під відео Повалій
Скріншот коментарів під відео Повалій

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей