Максим Галкін показав розпатлану дружину Аллу: вийшли відправляти Лізу і Гаррі в школу

Author name 14 Грудня 2020 в 10:12

Поділитися статтею

Максим Галкін показав гри своїх дітей
Максим Галкін показав гри своїх дітей

Алла Борисівна потрапила в кадр, поки її чоловік фотографував дітей перед виходом до школи.

Максим Галкін в понеділок вранці поділився з шанувальниками радісним настроєм своїх дітей. Маленькі Ліза і Гаррі вже зібралися гризти граніт науки, і навіть наділи шапки. Папа відвозить їх до школи, а розпатлана і напівсонна мама вийшла проводжати. Ось таке атмосферний фото і вийшло.

В описі Максим Галкін уточнив: “У школу, щоранку, так і живемо! “.

На Лізі надіта пудровая шубка і біла шапка, а Гаррі – в чорній курточці і такий же шапці з білим написом.

Діти виглядають радісними і бадьорими, хоча зовсім недавно Максим Галкін показував фото, де Гаррі зовсім не радий тому, що довелося вставати рано вранці, збиратися і йти в школу.

Ще й Гаррі засмучений тим, що доведеться нести в школу такий величезний рюкзак з книгами і сменку.

Ззаду в халатику і розпатлана варто Алла Борисівна Пугачова

Розпатлана Алла Пугачова праворуч від Гаррі
Розпатлана Алла Пугачова праворуч від Гаррі

Не зрозуміло, чи то вона позіхає, то чи просто вирішила зобразити здивування на публіку. Видно, що вона ще навіть не зняла піжаму. Мабуть, тато все ранкові турботи виконував сам, поки Примадонна спала.

Варто відзначити, що в своєму Інстаграм-блозі Максим Галкін досить часто показує дітей. Чого не скажеш про його дружині Аллі. Вона взагалі була проти того, щоб показувати малюків як з моменту їх народження, так і взагалі до повноліття.

Однак Максим умовив Аллу під приводом того, що діти все одно будуть піддаватися зайвому увазі аудиторії. Тому Примадонна погодилася і почала позувати для інстаграмних фотографій разом зі своїми малюками – двійнятами Гаррі і Лізою Галкін.

Про загадкову історію їх появи у світ ви можете дізнатися в нашому спеціальному відеосюжеті на Ютуб-каналі “Одна хвилина “. Також переходите туди за іншими цікавими новинами.

Також ходять чутки, що Галкін повів Аллу Борисівну у Філіпа Кіркорова і побудував своє щастя на нещасті іншого музиканта. Чи правда це, і що про це думають обидві сторони “конфлікту ” – дивіться в нашому іншому відео.

https://youtu.be/aJnGiRkDLvY

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею